reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
karina po porodzie szybko nabierze ciałka a rodzić będzie łatwiej;) ja się cieszę z takiego obrotu sprawy bo mój też z mniejszych dzieci:) może nawet najmniejszy będzie
 
U mnie tez zapowiada sie kruszynka, nie wiem czy najmniejsza ale moja Bianka w 30 tyg wazyla tylko 1383 g ;)
 
My też dziś po wizycie, maleńki ma już 2800 g, lekarz powiedział, że duży nie będzie ;)

Grabola śliczna niunia, fajnie, że się odwróciła:)

największy malec szykuje się chyba u Sosnowiczanki ;)
Choć z praktyki wiem, że usg bardzo przekłamuje, ale na minus raczej i moje dziewczyny miały mieć po 2700, 2800 w dniu porodu, a miały 3200 i 3420 ;)
 
No wlasnie, Minka, ja tez nie do konca wierze za gdyby sie dzis urodzil to akurat tyle by ważył :)
W ciazy z Alanem usg pomyliło sie nam o całe poł kilo! (miał miec 3kg a miał 3,5)
Poki co najwazniejsze ze dzieci przybierają na wadze:)
 
Mi lekarz sam mówil, że ta waga dziecka to może się różnić +/- pól kilo.

A ja już nie mogę się doczekać naszej poniedziałkowej wizyty :)
 
reklama
Nam tez powiedział lekarz ze waga usg moze sie wahać o pol kg na plus lub minus, ale raczej te pol kg trzeba liczyć plus :)
 
Do góry