reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

mój pęcherzyk w 6tc miał 9,2mm. Więc myślę,że Twój jest ok:)) nie martw się na zapas bo tak jak dziewczyny piszą każdy organizm jest inny i ciąża też.
 
reklama
Myszkajoasia ja przy wczesniejszych ciazach mialam takie dokladne pomiary kosci nosowej, udowej i faldu. Mysle, ze o takie ci chodzi? Za 2 tyg tez bede miec wlasnie takie dokladne :)
 
Witam, erzsebeth ja wizyte miałam w 10tyg.4d. ciązy ( z USG wyszło 10t.1d),. Pierwsze USG miałam w 6tyg.4d (wg. USG 6tydz.1d) i wtedy był już zarodek i bijące serduszka, ale jak dziewczyny pisza każda ciąża jest inna, i czasem do zapłodnienia dochodzi później niż nam się wydaje. Na USG genetyczne jestem umówiona na 18.11, robi się je między 11-13 tyg. ciąży, wiec raczej żadna z nas jeszcze do nie miała, chyba że w poprzedniej ciąży. Ja właśnie miałam z młodym, i polecam jest to dokładne USG które wyklucza m.in. Zespół Downa i inne nieprawidłowości w rozwoju płodu na tym etapie ciąży, często można się również dowiedzieć jakiej płuci jest dzieciątko.
 
no wlasnie u mnie jeszcze serduszka nie bylo, gin niby mi mowila ze to nic ze nastepnym razem napewno bedzie i wtedy zalozy karte ciazy ale stres i tak jest
 
Erzsebeth u mnie tez tak samo... pojutrze mam wizyte i liczę na dobre wiesci bo to juz 8tydzien bedzie jakoś... od tygodnia mam lekkie plamienia i przestalam na forum bywac bo za duzo sie naczytalam

Gratuluję Wam pięknych zarodeczków ♡
 
Erzsebeeth - pisałam na głównym wątku, ze plamię i robili mi dzisiaj USG. Lekarz skomentował, ze jest ciałko żółte i " coś tam pika". My jesteśmy podobnie jakoś, więc nie martw się, bo u mnie też jakoś dużo widać nie było. A wiem, że jest duża różnica jaki sprzęt ma lekarza. W poprzedniej ciąży byłam w 20 tyg na usg u takiego zwykłego lekarza i w prywatnej super przychodni, gdzie mieli najnowszy sprzęt. Różnica w obrazie baaaaardzo duża, pomimo, ze to 20 tydzień i dziecko spore. A zdjęcia to już nie powiem, ale dzielił przepaść. A co dopiero u Ciebie jak to taki malutki bąbelek do podglądania :)
 
lolcia - opieka ciężarnej w UK jest świetna. Poród i opieka w szpitalu też. Później już gorzej... w sensie dojścia do specjalistów i leków :)

Ja w połowie 6 tygodnia ( jakoś 5 tydzień i 4 dzień) miałam pęcherzyk 20 mm a w nim ciałko żółte. Zarodka jeszcze nie było widać i tym bardziej serca. Ale się nie denerwuję. Za 2 tygodnie zobaczę maliznę :)
 
reklama
Do góry