reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Lukrecja bardzo mi przykro :-( Ja też nie brałam tego pod uwagę, że coś może być nie tak. Teraz to już trzymam kciuki, żebyś miała termin na wakacje lub po wakacjach :)
 
jeju Lukrecja strasznie mi przykro teraz ja rowniez zaczelam sie bac bo tak jak mowilas bylysmy w tej samej sytuacji ja rowniez w sam poczatek 6 tyg mialam wizyte i nie bylo jeszcze serduszka ale za to u mnie zadnych plamien nie bylo ani nie ma jedyne co to czasem brzuch pobolewa leciutko ale i tak teraz jestem przerazona, raz jeszcze wyrazy wspolczucia lukrecjo
 
moja kropeczka 6.10.2014

vo7qtx.jpg


kropek 17.10.2014 w 6 tygodniu 1 dzień wedlug USG

33ug4te.jpg


kropek dziś 12.10.2014 9 tydzień 6 dni

108cvuf.jpg
 
reklama
Lukrecja bardzo mi przykro. Trzymam kciuki ,żeby szybko udało się następne serduszko zobaczyć.
Grabola super maluszek. Gratulacje.
Ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Ciążą potwierdzona. Serduszko nawet już jest. Według usg ciąża młodsza o tydzień. Tylko doktora zaniepokoiła torbiel na jajniku. Czy któraś też tak ma? Trochę mnie nastraszył ten doktorek. Ale powiedział żeby się tym nie przejmować bo podejżymy to na następnej wizycie. No i z racji mojej pracy od dziś mam L4. Wreaszcie mam nadzieję odpocząć.
 
Do góry