reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Kamcia2810

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Luty 2013
Postów
1 676
Miasto
Bieruń
Zakładam nowy wątek pod wpływem wielkiej radości jaka mnie dziś spotkała. Jeszcze nie zrobiłam zdjęcia, ale jutro na pewno wstawię moje 2 kreseczki :)
W tym wątku może chwalić się zdjęciami i wiadomościami od lekarza.
 
reklama
teścik zrobiony 8 dni po terminie spodziewanej miesiączki;)
1177oqu.jpg


i pierwsze usg 5 tydzień;)
sotr0p.jpg


teraz Wasza kolej:)
 
Moje dwa testy ;)
I zdjecie fasolki 4w5d (0.75cm)
 

Załączniki

  • 1412589394951.jpg
    1412589394951.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 411
  • 1412589577341.jpg
    1412589577341.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 475
  • 1412589886616.jpg
    1412589886616.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 412
Hej Mamuśki ;)

Robiłyście już może pierwsze badania (tzn. morfologia, mocz, cukier)?
Mi doktorek na początek zlecił te podstawy i wszystko wyszło ok, prócz moczu. Babka z laboratorium powiedziała żebym powtórzyła przed wizytą lekarską badania moczu bo wyszło mi stanowczo za dużo bakterii, zadzwoniłam do doktorka, a ten uspokoił mnie że to norma i wszystko jest ok :)
Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie?
 
mamma-mila ta duża ilość bakterii może wynikać z tego, że np. źle podmyłaś się przed oddaniem moczu albo pojemnik na mocz nie był jałowy. Jeśli twój lekarz powiedział, że jest wszystko dobrze (i masz do niego zaufanie) to bądź spokojna. Badanie nie jest drogie więc możesz powtórzyć.
 
reklama
Do góry