reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ja jestem po wizycie :) Moja Córcia wazy jakieś 3000 gramów (!) jest cały czas pupka w dole,wiec dostałam skierowanie na CC. Muszę jechac do szpitala i umówić sie na CC.Bedzie to prawdopodobnie pierwszy tydzień czerwca.Do tego dostałam badania na GBS i powtórzenie badań z początku ciazy.
To wszystko staje sie juz takie realne! Za jakieś 4 tygodnie będę miała Córcię przy sobie :)
 
reklama
My też po wizycie. Młody wisi głową w dól, wazy okolo 2500. lekarz prognozowal urodzeniową wagę na 3200 - 3300 więc ani kruszyna ani klocek, taki w sam raz :) Buźkę trudno było nam zobaczyc bo Tomek ssał sobie palec w stopie :-D mały akrobata :) No i wszystkie wymiary wyszły dobrze, a ja jestem jeszcze szczelnie pozamykana także wszystkie czarne myśli odpłynęły :)


Malinka dla mnie też staje się coraz bardziej realne :) miłe uczucie
 
Malinka ładna waga spokojnie do 3500 dobije jak i nie lepiej :) super że masz skierowanie na cc teraz będziesz już spokojniejsza :) ja tez na następna wizytę muszę powtórzyć badania z początku ciąży, wymaz już mam :)

Mamaagata gratki wizyty u mnie też lekarska prognozuje wagę do 3500 ale okaże się na początku czerwca :)

już tak blisko :)
 
Malinka i Mamagata super wieści z wizyt. Jeszcze 4 tygodnie i będą dzieciaczki po tej stronie brzucha. Taka waga 3000-3500 to jak dla mnie idealna :-)
 
super, dziewczyny gratuluje udanych wizyt i pieknych wag dzieciaczkow! Waga 3000-3500 to chyba taka najlepsza bo nie kruszyna a dla mamy nie az tak ciężko; ) Jeszcze troszke i bedziemy je tulic, achhh!
 
Ale dziewczyny macie fajnie, wasze maluszki juz takie Duze. U nas Maja 2 tyg temu miala troszke ponad 2 kg, Teraz w srode mam wizyte I zobaczymy co tam u niej słychać. A czy któraś z was ma rowniez konflikt serologicznych ze swoim facetem ?
Bo u nas występuje i miałam
Juz robiony zaszczyk w 28tyg w Uk ale teraz jak robiłam badania to wykryto przeciwciała w krwi wiec misia pewnie odziedziczyła krew po mezu i teraz moj organizm bedzie walczył :( slyszlam ze przy pierwszej ciazy nie ma problemu jedynie przy drugiej cos może cos wystąpić.
Macie jakies doświadczenia ?
 
Dziewczyny wlasnie licze na to ze Córcia będzie ważyć 3500-3700 nie więcej :p ale to sie dopiero okaże :)
Mamagata gratuluje udanej wizyty i ze dzięki niej jestes spokojniejsza :)
Koronkaa ja nie pomogę w kwestii konfliktu serologicznego,bo ja jestem Rh+
 
koronka moi rodzice mieli konflikt serologiczny i obydwoje z bratem jesteśmy zdrowi.. trzeba brać te zastrzyki i się modlić szczególnie przy drugiej ciąży - recepta mojej mamy ;)
 
reklama
Koronka ja mam konflikt z mężem. Ważne jest, żeby badać właśnie te przeciwciała, ja robiłam w tamtym tygodniu po raz kolejny i nie wykryto przeciwciał. jak są, to pewnie po porodzie dostaniesz zastrzyk, ale może już teraz w ciąży można znów powtórzyć, popytaj lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry