reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

My również mamy konflikt, tez dostalam zastrzyk i powiedzieli mi, ze po porodzie kolejny. Nie wiem za duzo na ten temat niestety. Ja mam te grupe co moja Mama (brh-) i ona tez za kazdym razem zastrzyki dostawala no i wszyscy zdrowi;)
 
reklama
dziewczyny macie jakis sposob na puchniecie girek? Kurcze ja mam takie banie, ze az bolą a najśmieszniejsze, ze prawa wyglada jak arbuz. Cala jestem spuchnieta, uwazam ze to normalne, ale prawa noga tak wybujala, ze pattzec sie nie da. nie zwichnelam i kosci mnie niw bolą, tylko skory po malu brak. Macie na to jakies sposoby?
 
karina - mam to samo, jeszcze obrzęki da się wytrzymac ale ból jest okropny, mi pomaga sen na lewym boku a stopy na dodatkowej poduszce sporo wyżej, do tego herbata z pokrzywy (niby działa moczopędnie dzięki temu nie zatrzymuje się woda) - ogólnie podczas snu nogi wyżej i jak najwięcej tak leżeć.

byłam dziś na wizycie u gin, wyniki ok, mam skierowanie do szpitala ze wskazaniem na CC :)
mały waży 2751g :) wszystko szczelnie zamknięte :)
 
Zauważyłam od kilku dni ze moja skóra jest ciemniejsza, jakby lekko opalona ?! Czy to normalne? Powinnam sie niepokoić ?
 
karina na obrzęki tak jak dziewczyny staram się leżeż z nogami do góry zawsze jak mnie bolą i dużo chodzić - ważne to jak najmniej siedziec/stac bez ruchu.. no i gin kazał mi lykać Cyklo3fort.. łykam od 2 dni jest lepiej na prawde.. mi te nogi brzękły i swędziały strasznie.. a cholestaze wykluczyliśmy :/

marcysia.. z tego, co czytałam o skórze tu Jak ciąża zmienia ciało - Dziecko
to może być zupełna norma w ciąży.. ale powiedziałabym ginekologowi.. jeśli poza ciążą pojawia się takie ściemnienie i np. ciągnie Cię do słonego dużo.. to mogą być problemy z nadnerczami.. ale myślę, że pan gin Cię uspokoi, że to ciąża i jeśli nie przejdzie po niej to dopiero trzeba będzie się zastanawiać dalej
 
myszka jaki duzy chłopak! Gratuluje! ;)
Na temat skory nic mi nie wiadomo, wiec nie pomogę alee widze zdecydowana różnicę na miich syrkach. Spalam z nogami w gorze- sttasznie nie wygodna pozycja;) Mialam zamiar zrobić teb sok z poetruszki ale poki co mnie lenistwo ogarnelo, więc moze jutro. W kazdym razie jak tLko moge to daje nogi wysoko i robie oklady z rumianku no i fakt, sa spuchniete, ale wchodzę w japonki a wczoraj caly dzien tylko na boso chodzilam.
 
reklama
myszka - niezła waga :) jestem bardzo ciekawa jakie to będzie miało przełożenie do rzeczywistości, bo tak licząc książkowo to do terminu jeszcze z 1kg powinien przybrać :)

karina
- jak śpię to stopy mam tak 20-30cm wyżej zależy jak się jaśki ułożą zawinięte w komin (tzn taki zimowy) oby jutro było jeszcze lepiej :) aaa i mama mi mówiła, żeby ruszać stopami nawet jak siedzisz, jakieś kółka itp.
 
Do góry