reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

ha ! dziewczyny nie ma czego zazdrościć to trzeba będzie wypchnąć :-D

a co do puchnięcia nóg to nogi położyć wyżej niż resztę ciała i położyć na nich liście kapusty rozbite tłuczkiem lub posmarować żelem z kasztanowca ! o :-)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt i dużych maluszków :)

Ja też po wizycie, ale nie miałam dzisiaj usg, więc od lekarza wiem tylko że "duży" i że powoli szykuje się do wyjścia, mam być spakowana. Rany, to już?... :) Wagę mam już +11, więc posmutniałam, bo myślałam, że zmieszczę się w dziesiątce. Ale co tam, będzie motywacja do spacerków! :D Brzuch wydaje mi się, że jest gigantyczny, choć każdy mówi "ale piłeczka". Mój mąż nie może się nadziwić i pyta "jeju... Ty go dasz radę urodzić?". A Adaś tak dzisiaj skacze i naciska na szyjkę macicy, że mam wrażenie, że chce wchodzić.

I jeszcze na koniec mój przypał: wstając energicznie z leżanki u gina wywróciłam cały parawan i parę rzeczy, które stały obok. Aż położna z recepcji przybiegła... No cóż - zgrabność ciężarówy :-)
 
buhahaha! oj czoperka :D ja ostatnio ledwo się podniosłam z tej leżanki.. musiał mi gin rękę podać, a Ty gabinet roznosisz :D pozazdrościć :D
no tuż tuż u Ciebie.. na zamkniętym dziewczyny z terminem na 1 czerwca już się rozpadają powoli :D my z Kornelką 100 lat za murzynami jesteśmy.. dziś ledwo się zmusiłam, żeby poprać kilka rzeczy do szpitala :D pokój niegotowy.. luz blus, a tu już u niektórych emocje sięgają zenitu :D dawaj znać na bieżąco, jak u Ciebie :)
 
Hej dziewczyny. Od piątku znowu jestem w szpitalu. Przez weekend nic konkretnego nie powiedzieli ale w koncu dzisiaj sie dowiedzialam. Mam siedziec i odpoczywac do środy 20 maja i w środe mnie wypuszczą wypisze ostatnie zwolnienie do 27 i tego magicznego dnia mam sie zgłosić na cc. :D wiec juz mam zaklepany termin i bardzo sie ciesze ze wiem na czym stoje. ;)
Gratuluje wszystkim rozpakowanym i powodzenia tym które mają jeszcze chwile do porodu. Wykożystajcie ten czas na 100% odpoczynek. ;)
 
i my po wizycie usg :D

Młody waży 2970 g więc co sprzęt usg to co innego :D ja tam się cieszę lżej będzie wypchnąć :D a i szyjka 3,8 cm zamknięta :szok:
do 10 czerwca spokojnie doczłapię ech :D
choć mam dziwne odczucia szczególnie w nocy że zacznę zaraz rodzić ale to chyba przez to ,że wiem co mnie czeka i się boję :-D
 
Myszka gratki wizyty a z waga masz rację co usg to inne pomiary, teraz są już duże przekłamania w wadze

Martucha super że znasz już termon cc :) ja staram się odpoczywać bo u mnie nie wiadomo kiedy nadejdzie na magiczna chwila )
 
a no.. a i ja dziś po wizycie :) 35 tydz i 2200g :D Kornelka pięknie ułożyła się główką w dół, a jeszcze 2 tyg temu miała położenie pośladkowe :D jestem dumna z mojej córy.. oby tak dalej.. ale jeszcze nie wiadomo, czy uda mi się rodzić sn, gdyż mam płaską miednicę :/ gin mówi, że zobaczymy w 38 tyg. czy coś mi się ta miednica rozejdzie (najwięcej rozchodzi się na końcówce) i wtedy zobaczymy... no to cóż.. zobaczymy.. i tak mi bardzo poprawiła humor ta wizyta :)
 
reklama
Kaliiia no to super ze sie obrócila kruszynka.
Moja miala w 36tc niby ponad 2500 ty mowisz ze twoja w 35 2200 to juz sie boje ze moja bedzie dluzo mniejsza niz wychodzi na usg. Niby do porodu ma dobic do 3000 bo wczoraj miala 2850 ale boje sie ze urodze w taką kruszyneczke 2 i pol kilogramową. :(
Aaa i data zmienila sie na 29 majaa bo jakos tak dziwnie przedluzyl mi zwolnienie.... :p
W pt ten mam przyjsc na ktg i wytrzymac do kolejnego pt. Co do miednicy to mnie od jakiegos miesiaca albo i dluzej strasznie boli. Rozszerza sie i czuje taki ucisk na dół. Śmieje sie ze ja do tego 29 to nie utrzymam sie i jeszcze za pare dni wroce z mega bolami iw koncu urodze naturalnie. :p
 
Do góry