reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

1.Daj opcję odpowiedz
2.Poniżej okienka odpowiedzi w "dodatkowe opcje" klikasz na zarządzaj załącznikami
3 otwiera się okienko i tam w opcji przeslij plik z komutera wybierasz zdjęcie dając przeglądaj. jak wybierzesz zdjęcie to daj wyslij..chwie poczekasz i na dole na pasku zobaczysz haslo gotowe a zalacznik pojawi sie jako ikonka
4. zamykasz okienko
5. potwierdzasz wyslanie posta w okienku opcji dodatkowych na dole
6. gotowe :)

acha i pamietaj ze na takie przesylanie zdjęc masz limit 10 mega więc najlepiej zkompresuj najpierw zdjęcie

powodzenia
czekamy na zdjecie Twojej fasolki:tak::tak::tak:
 
reklama
Oj, oj piękne fasolinki.:-D Ja tak jak pisałam na usg dopiero 25lutego także zamieszcze zdjęcie maleństwa dopiero w 13 tygodniu.
Jeszcze raz gratuluję!:tak:
 
to i ja dołączam nasze foto: 8 tydzień i 1 dzień:tak:
widzę dużą aktywność forumek i często tu zaglądam, ale ostatnio na pisanie ciężko mi znaleźć choć moment :-( Pozdrawiam!

 
ojej jaka fajna kruszynka:-)
ps. na liście już jesteś. Fakt, nawet do ciebie nie można wysłać prywatnej wiadomości...dziwne
 
No to i ja dolaczam swoje fotki:1. 5 tydzien
picture3115.jpg
2. 8 tydzien
picture3116.jpg
Brzucha nie pokazuje bo wstyd, wygladam jak na 5 mc, Reniferku w porownaniu do Ciebie wygladam jak monstrum :))
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Baaaardzo się cieszę, wróciłam właśnie od lekarza i wszystko jest w porządku.:tak: Co prawda dała mi w razie czego Dhupaston i kazała poleżeć przez trzy-cztery dni, ale po badaniu i po usg stwierdziła, że nie ma czym się martwić jest wszystko ok.:-D Widziałam jak bije serduszko. Niesamowite uczucie.:-D Mały leniuszek nie chciał jednak się poruszyć.;-)
Daję więc pierwsze zdjęcie naszego maleństwa.
picture3616.jpg
 
Do góry