reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Boże Princi to na pewno Twoja malutka Kinia, taka panna, wiesz nie do poznania, włoski blond Jej się zrobiły, śliczna jak i siostra. Naprawdę przepiękne masz córeczki. OBIE.
 
reklama
Dziekuje Ci Sarenko :) Ogolnie Kinia to zmienila sie nie tylko pod wzgledem urody ale i charakteru..takim byla aniolkiem.. a teraz.. juz nie jest ha ha
 
Dziewczyny piękne macie dzieci :-) tak dawno nie zaglądałam.. ale jakoś tak czas mi ucieka przez palce :-( bardzo żałuję :-( jeśli pozwolicie obejżę sobie trochę zdjęć wstecz :-) bardzo jestem ciekawa co wyrosło z wrześniówkowych maluchów :-)
Mój Marcel też już duzy chłopak.. tzn. duży ale mały bo drobny jest ;-)
Princi Marcelek też rogi pokazuje nieziemsko.. a jak sie obaj chłopcy dobiorą to dużo nie brakuje zeby krew się lała.. obłed ;-)
 
To ja też umieszczę moją małą. Szybko oglądać, bo zaraz kasuje.

Zuza około miesiąc temu:

zuza1.jpg



zuza2.jpg



zuza3.jpg


Nie wiem czy pamiętacie jak wyglądała wcześniej. Teraz jest strasznie wysoki chudzielec :)
 
Scarlet faktycznie zuzie wyciągnęło do góry i to ostroooo...

a tu Hanka.. która ostatnio ani nie rośnie, ani nie tyje.. (no może troche rośnie :) )
 
Scarlet śliczna, i faktycznie widać że wysoka :-) piękne to czarno-białe zdjęcie :-)

Eli mi Marcel też ani w górę ani w boczki za bardzo nie idzie.. i w ogóle taki kurdupelek z Niego :-D




dorzucę też zdjęcia Marcela :-) nie było mnie tu długo więc pokażę co mi wyrosło za diablisko ;-)
DSC09562.JPG

DSC09576.JPG

DSC00468.JPG
DSC00502.JPG

DSC00334.JPG

DSC00460.JPG

i na koniec najświeższe, z kwiatkami z okazji Dnia Matki :-)
DSC01662a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Scarlet faktycznie modelka, długa jest i wygląda na starszą dziewczynkę.Rewelacyjne foty, profesjonalizm modelki widać:)
Eli- Twoja Panienka jak malinka, jak zwykle słodziutka, a i też wydaje mi się że urosła.
Michasia- chłopcy cudowni obaj. Piękne zdjęcia i nie widać, że to diablełki tylko aniołki, mają cudne oczy, napewno złamną tysiące niewiaścich serc:)
 
reklama
Sarenko i to jest własnie najgorsze.. bo wszyscy mówią że oni na pewno grzeczni są, że mają buźki aniołków i czarujące oczka.. i w gościach oczywiście to się sprawdza, sa bardzo grzeczni.. ale w domu dają tak do wiwatu że nie raz by się chciało wszystko rzucić i wyjść ;-)
 
Do góry