reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Michasia84 u nas też nie lekko. Zuza bije, gruzie, krzyczy i wymusza. Bunt dwulatka jak nic.
Świetna sesja. Wasze maluszki takie słodkie maluszkowe a moja fakt, że wygląda na na starszą.
Urosła a na wadze stoi, dlatego taka chuda jest. Ma 14,5 kg i równo metr wysokości.
Numer buta mnie załamuje - 26!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Scarlet no co Ty :szok: następczyni Małgosi Dydek rośnie? mój 5ciolatek ma but 27 :-D i 16 kg wagi..
Marcel ledwo dobił do 10kg, teraz może z 11kg waży i czasami się zastanawiam czy nie jest za mały, ale je za pięciu i wszystko co mu się da.. z jednej strony mnie to cieszy bo nie ciągnie mnie tak do ciąży.. Gabryś rósł szybko i szybko zaczynałam myślec o kolejnym.. Marcel jest moim maleństwem :-D kruszynką taką.. każdy jak Go bierze na rece to szok "jaki on lekki" :-D
a u Was któreś jest takie wysokie? moze się wdała w mamę czy tatę.. my oboje niscy, ja mam 168cm a M. 170cm.. M. chudy, ja troszkę pełniejsze kształty mam :-D ale grubasem nie jestem ;-) więc dzieci nie mają po kim być wielkie :-D
 
Ja mam 170, mąż 196 cm, rodzeństwo też wysokie, więc i ona wielka będzie. Moja 7-latka ma but 36 :szok:

Ja mam 4,5 latka, któy mi schudł ostatnio mocno, waży 19,5 kg i ja biadole, że taki chidzielec, żebra widać, ale on wysoki jest, więc ta waga u niego to niestety niedowaga :(. But nosi 30.
 
no to wszystko jasne czemu taka wysoka.. ale przy takich predyspozycjach trzeba pilnować bo często mogą wyniknąć różne niemiłe sprawy jak tak szybko się dzieci wyciągają.. ale te rozmiary butów mnie powalają :-o rodzina koszykarzy :-D
7 lat i rozmiar 36?? ja nosze 38/39 w zależności jakiego rodzaju obuwie.. obłed :-o
 
P220511_16.270001.jpgP220511_16.000002.jpgP220511_16.040001.jpgniedzielny spacer na łonie natury:-)
 
żona mojego kuzyna wyśmiewa się z mojego dziecka, że ma wielkie stopy.. a ja sama nie wiem bo nie mam porównania, ale wydajemi się, że ma normalne.. ma coś koło 84-86cm (ciężko ją zmierzyć) i bucik ma na 14cm (nie podaję rozmiarówki, bo teraz widzę, że w zależności od firmy waha się od 22 do 24)

Michasia chłopaki są obłędne :)
aaa Kati zazdroszczę wam spacerków.. nas tylko drogi asfaltowe i place zabaw wchodzę w grę mimo iż mieszkamy na wsi i mamy pół km do rzeki i pół km do lasu.. moje dziecko panicznie boi się mrówek, much, biedronek i wszystkiego co małe i ruchliwe..
 
Kati piękne to zdjęcie w dmuchawcach :D super :-)

Eli Marcel tez w zależności od butków ma 22 do 24.. sandałki może miec mniejsze, pełne buty większe.. i jeszcze zależy jaką skarpetkę się założy ;-) teraz mu zmierzyłam i od dużego palca do piętki ma 14cm :-) więc tak jak Hania :-)

i Marcel tez ogólnie boi sie robaków i innych takich.. ale można z Nim wyjść, w ewentyalnym ataku strachu poprostu prosi się o wzięcie na ręce..
 
Kati dziękuję :)

hehe wbrew temu co widziałyście wczoraj moje chłopaki bardzo lubią doprowadzać się do czystości :-D
to po wczorajszej zabawie :)
DSC02326.jpg
DSC02329.jpg

a to dzisiaj, poszliśmy sobie na spacer do pobliskiego lasu :-)
DSC02344.jpg
DSC02350.JPG
 
reklama
Michasia super śliczne zdjęcia. Duże dzieciaczki i jakie pogodne!!!
Kati to zdjęcie na łące super. Reszta oczywiście też ale to jakoś tak wpadło mi w oko.
 
Do góry