• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zdjęcia

reklama
WITAJCIE, TO MOJA PIERWSZA PRÓBA WSTAWIENIA ZDJĘCIA, MAM NADZIEJE, ŻE BĘDZIE POMYŚLNA, JAK NIE TO BĘDĘ PRÓBOWAŁA PONOWNIE, JĘSL SIĘ UDA TO DODAM ŻE TO JA W 17 TYGODNIU CIĄŻY BLIŹNIACZEJ, POZDRAWIAM
 
tym razem chyba się już uda:)

obraz198a2cz.jpg
 
ale się ciesze,że mi się udało (jak głupi z bateryjki:))), w takim razie pokaże wam jeszcze moją niesamowita córeczkę
obraz193a1cn.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry