reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

Katka brzuszek slicznie juz zaokraglony :) .. a Zuzia jest slodziutka :) mala mama ;D

Aga ;D dobre z tym mężem ... ale moj tez wiecej je ;) ... twierdzi ze jemu sie teraz nie odmawia bo jest w ciazy ;) ;D .. no w sumie zawsze twierdze ze my razem jestesmy w ciazy :)
 
reklama
Katka u Ciebie superwosko widac po brzuszku, ja mam jednak co nieco tluszczyku wiec zanim malenstwo sie wybije spod tego to troszke potrwa ;) ale wtedy to ja napewno wkleje ma fotke.
 
Coś nam ucichla galeryjka ;) ... ruszam temat, mam nadzieje ze niebawem wszystkie dziewczeta sie zmobilizuja i pokaza domki swoich szkrabow :)

A tu domek mojego malenstwa :)

030411t2d2xx.jpg
0304200611t2d0od.jpg
 
No MoniczQa to widzę że brzuś już się uwypuklił ;D Mój też... Już tylko ciążowe spodenki :) W innych się nie zapnę  ::)

Przepraszam za jakość zdjęć :( Jakoś mi nie wyszły ładnie a bateria w aparacie padła i już innych nie zrobiłam, nie wiem gdzie mąż baterie schował :( Może mąż zrobi wieczorkiem lepsze to zamienię ;)

A oto i mieszkanko mojej dzidzi w trzech ujęciach - 12t 6d



 
Ines brzuchol juz masz przeogromny :o cudny :) ... ale ten czas leci .. jeszcze niedawno mialysmy plaskie ;D .. ja jeszcze moge wcisnac jedne spodnie, biodrowki ;) ... ciążowe dzisiaj do skrocenia oddaje i pewnie tez niebawem zaczne tylko w takich chodzic :)

Aga z niecierpliwoscia czekam na Twojego brzucha :)

i brzucholki innych dziewczat :)
 
Wiesz MoniQa ten mój brzuś też mi się wydaje wielki! W pierwszej ciąży taki miałam chyba w 18 tc! A najdziwniejsze że na razie mam jeszcze 1 kg na minusie! Bo na początku z braku apetytu schudłam ok 4 kg... Co to będzie w 30 tc :) Aż strach pomyśleć ;) Ale swoją drogą Twój brzuś tez już niemały! :)
 
Ines czasami wydaje mi sie moj ogromniasty, a czasami tak jakbym po prostu zdrowo pojadla ;) hihi ... ale fakt , nawet w pracy mi juz powiedzieli ze widac ladnie brzuszek :) ... tez sie zastanawiam co to bedzie za pare miesiecy ;) ... poczekamy zobaczymy :) .. u mnie narazie na wadze pokazalo kilo wiecej .... ale to tak jak u Ciebie, wymioty zrobily swoje ;)
 
reklama
Jejku dziewczynki, Wy to macie brzuszki do parady ciezarowek, u mnie naprawde nic takiego nie ma, dopiero z lekka zaczyna sie przepychac, tak jak pisalam ja mam jednak wieksza budowe no i strata 5 kg....jeszcze troszke poczekam zanim sie tu wkleje.
A tak na boku, mam znajoma, ktora jest w 20 tc, wyobrazcie sobie ze przytyla juz 18 kg :o a wysoka ona jest okolo 185cm!!
 
Do góry