reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

Agnieszka18

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 642
Miasto
Bielsko - Biała
Wiecie co?? ;D ;D ;D
Mam taki pomysł:
Niecha każda z pazdxienikówek robi sobie - to znaczy brzuszkowi - raz w miesiącu zdjęcie i wkleja edutując swoją wiadomość ::) ::) ::)
Koło lata będziemy miały piekną historię ewolucji naszych brzuszków.
Co Wy na to ???
 
reklama
Ja dla przykładu robię dziś popołudniu pierwsze i zaczynam zabawę
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
 
Ja już mam zdjątko z prezd tygodnia ;) Ale straaasznie brzydkie ;D Dzisiaj też zrobię nowe i zamieszcze :) Ja chce robic zdjątka co tydzien ale zamieszczac bede raz w miesiącu bo co tydzień to ok 35 zdjątek by musiało aż być ;D ;D ;D
 
Sorry dziewczyny, ale ja się z tego pomysłu wykruszam, bo jestem gruba i mój brzuch to nie ciąża a tłuszcz :) (wcale nie przesadzam) i uważam, że wyglądam na tyle niesmacznie, że wstydzę się zamieścić swoje zdjęcie na forum. :-[
 
Boże, chudzinko, tego brzuszka to Ty na razie nie masz za wiele :) Niejedna by Ci takiej talii pozazdrościła. :) No ale juz nie długo wszystkie będziemy miały się czym chwalić. ;D
 
No to teraz mój brzuszek :)
Agnieszko w związku z tym że wczoraj mój mąż nie miał czasu mnie obfotografować zrobiłam Twoim sposobem zdjątko w lustrze ;D No i taką mam propozycję, żeby może nazwę wątku zmienić na "zdjęcia brzuszków" co wy na to?

14.02.2006 - tydzień 6 - 7
 
Jasne Ines można zmienić tak jak proponujesz
Mamuśka nie przejmuj się za jakis czas wszystkie będziemy wyglądały podobnie,
Ale bedzie wykładania do jakiego stanu należy dojść na Sylwestra ;D ;D Może sie uda ???
 
reklama
Do góry