reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecie - chetnych zbieramy do konca sierpnia

To jest na razie lista chętnych:

Anna
Doxa
Drzewko
Efunia
Ina07
Jarrela
Jolik
Karen
Kasia74
Kasiek74
Lucky
Luszka
Magdusiek
Mała26
Orzech
Patka
Syla
Teddy
Tymi76
Vertigo
 
reklama
Syla, a gdzie Ci sie spieszy???
i jakie "konkrety" masz na mysli???


oki... niech bedzie, ze "konkrety"... ;)
mozecie szykowac fotki:

- portret od pasa w gore (lub zeby sie dalo wyciac portret - dzidzia najlepiej usmiechnieta, oczka skierowane w obiektyw lub kilka st. odchylenia),
- nie uciete czlonki!!!
- zdjecie ostre, nie ruszone, w naturalnej kolorystyce - za to nie musi byc w jakiejs wielkiej rozdzielczosci
- bez daty na dzidzi!!!
- tlo w miare jednolite (trawa, piasek, sciana, panele)
....na razie to tyle

aha.... czerwonymi oczami sie nie przejmujcie...


po co tyle wspolnych punktow.... bo jak kazde zdjecie bedzie inne, to wyjdzie chaotyczna breja i wszystkie stwierdza, ze to jest po prostu brzydkie... ;)

maila do mnie macie... jest w statystyce, lub w profilu...
 
Teddy pisze:
Syla, a gdzie Ci sie spieszy???
i jakie "konkrety" masz na mysli???


oki... niech bedzie, ze "konkrety"... ;)
mozecie szykowac fotki:

- portret od pasa w gore (lub zeby sie dalo wyciac portret - dzidzia najlepiej usmiechnieta, oczka skierowane w obiektyw lub kilka st. odchylenia),
- nie uciete czlonki!!!
- zdjecie ostre, nie ruszone, w naturalnej kolorystyce - za to nie musi byc w jakiejs wielkiej rozdzielczosci
- bez daty na dzidzi!!!- tlo w miare jednolite (trawa, piasek, sciana, panele)
....na razie to tyle

aha.... czerwonymi oczami sie nie przejmujcie...


po co tyle wspolnych punktow.... bo jak kazde zdjecie bedzie inne, to wyjdzie chaotyczna breja i wszystkie stwierdza, ze to jest po prostu brzydkie... ;)

maila do mnie macie... jest w statystyce, lub w profilu...


no tak, Małgosia :D :D :D
 
uhahaha :laugh:

Teddy, no tak sobie pomyślałam że nie wszystkie jesteśmy takie zwrte jak Ty :) i szuuuuuukaaaaaanie odpowiedniego zdjęcia, wysyłaaaaanie go, i ustalaaaaanie wszystkiego może potrwać a mamy juz wrzesień na głowie i pierwsze URODZINKI !!!!!!!!!!!!!!
 
*syla* pisze:
uhahaha :laugh:

Teddy, no tak sobie pomyślałam że nie wszystkie jesteśmy takie zwrte jak Ty :) i szuuuuuukaaaaaanie odpowiedniego zdjęcia, wysyłaaaaanie go, i ustalaaaaanie wszystkiego może potrwać a mamy juz wrzesień na głowie i pierwsze URODZINKI !!!!!!!!!!!!!!

to ja Ci przyznaje racje... ;)
 
reklama
To jeżeli mimo wyautowania, Cicia Misia przyjmie nasz apel o dołączenie do grupy (może być na marginesie), bo i tak zajmiemy najwięcej miejsca ;D
 
Do góry