reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecie - chetnych zbieramy do konca sierpnia

reklama
Tak, gdyby była potrzebna, uaktualniona lista chętnych.

reszta dziewczyn nie chce????

Anna
Doxa
Drzewko
Duralex
Elvira
Efunia
Ina07
Jarrela
Jolik
Karen
Kasia74
Kasiek74
Lindsay
Lucky
Luszka
Magdusiek
Mała26
Małgosia
Orzech
Patka
Syla
Teddy
Tymi76
Vertigo
 
syla, ja moge sciagnac z galeryjki, ale wiesz co sie tu ostatnio dzialo... i ja nie wiem, czy aby wszyscy nadal chetni (skoro sie nie odzywaja)

poza tym moze sie tak zdarzyc (i na pewno sie zdarzy), ze ktos jak zobaczy w calosci to swoje, to uzna, ze wolalby inne i czy nie mozna podmienic na bardziej aktualne i tak dalej... :)
 
kochana... zebys wiedziala, ze kupe...
jesli dostane idealne zdjecia, to minimum kilkanascie godzin.... im gorsze zdjecia, tym wiecej bede miala pracy... :)

dlatego nie chce nikogo pospieszac, bo potem bedzie, ze nie bylo czasu na zrobienie zdjec... :)
 
Teddy, to może faktycznie to za dużo pracy dla ciebie. na pewno fajna pamiątka ale kilkanaście godzin wariant optymistyczny to brzmi niefajnie ::)
 
reklama
ej, bez przesady... :)
ja to zrobie z przyjemnoscia, tylko ze jak jest mozliwosc zaoszczedzenia troche czasu na obrabianiu, to chcialabym z niej skorzystac... ;)
 
Do góry