reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Zdjecie? Druga kreska?

Rozwiązania
0
Witam wstawiam zdjecie testu. Czy widzicie druga kreska? Wczoraj robilam popoludniu I widzialam cien tylko ja, dzis rano powtorzylam test.. kreska jej cien widoczna dla mnie dla Narzeczonego i aparatu . Dzis moj 29 dc, okres powinnam dostac w czwartek. Pobolewa mnie podbrzusze od dni plodnych no i od wczoraj ziewanie I apetyt ogromny. Co sadzicie? Zobacz media 718816

reklama

kinga30

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Witam wstawiam zdjecie testu. Czy widzicie druga kreska? Wczoraj robilam popoludniu I widzialam cien tylko ja, dzis rano powtorzylam test.. kreska jej cien widoczna dla mnie dla Narzeczonego i aparatu . Dzis moj 29 dc, okres powinnam dostac w czwartek. Pobolewa mnie podbrzusze od dni plodnych no i od wczoraj ziewanie I apetyt ogromny. Co sadzicie? Zobacz media 718816
Ja widze☺ słaba narazie ale jest. Gratulacje ☺

Rozwiązania
0
Sprobowalismy w Lutym jesli by sie nie udalo mialam starania odlozyc na pozniej ale chyba cos sie na tych testach dzieje:) nie spodziewalam sie ..

G

gosc12

Gość
Też widzę:) ale powtórz w dniu miesiączki. Mimo wszystko wydaje mi się ,że jestes w ciazy : gratuluję :)

monika267

Rozwiązania
1
Też tak miałam i robiłam kolejny w dzień spodziewane @

olcia1718

Rozwiązania
41
Ciaza:)
Tez taka miałam podobna :)
Jestes we wczesnej ciazy, niski poziom hormonu dlatego taka jasna kreska .
Zrobisz za dwa dni i bedzie wyrazna .

Idz na bete i powtorz po 48 albo 72 h czy dobrze przyrasta:)
Gratuluje!!:)

Rozwiązania
0
Mam juz prawie 2,5 letniego syna. Mysl o drugiej ciazy krazyla po glowie juz kilka miesiecy ale sie balam. Po stosunku nie bylam pewna swojej dezycji, jednak stalo sie. Nie sadzialam ze za pierwszym razem cos zdzialamy :)
Ale teraz po tych testach I intuicji juz czuje ze to ciaza, widocznie tak mialo byc ktos tak chcial i pozostaje sie tylko cieszyc☺ powtorze test w czwartek oczywiscie.

reklama

olcia1718

Rozwiązania
41
Mam juz prawie 2,5 letniego syna. Mysl o drugiej ciazy krazyla po glowie juz kilka miesiecy ale sie balam. Po stosunku nie bylam pewna swojej dezycji, jednak stalo sie. Nie sadzialam ze za pierwszym razem cos zdzialamy :)
Ale teraz po tych testach I intuicji juz czuje ze to ciaza, widocznie tak mialo byc ktos tak chcial i pozostaje sie tylko cieszyc☺ powtorze test w czwartek oczywiscie.
Lepiej zrob bete i powtórz zamiast wydawać na test:)

Do góry