reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecie? Druga kreska?

Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
11
Witam wstawiam zdjecie testu. Czy widzicie druga kreska? Wczoraj robilam popoludniu I widzialam cien tylko ja, dzis rano powtorzylam test.. kreska jej cien widoczna dla mnie dla Narzeczonego i aparatu . Dzis moj 29 dc, okres powinnam dostac w czwartek. Pobolewa mnie podbrzusze od dni plodnych no i od wczoraj ziewanie I apetyt ogromny. Co sadzicie? Zobacz media 718816
 
reklama
Witam wstawiam zdjecie testu. Czy widzicie druga kreska? Wczoraj robilam popoludniu I widzialam cien tylko ja, dzis rano powtorzylam test.. kreska jej cien widoczna dla mnie dla Narzeczonego i aparatu . Dzis moj 29 dc, okres powinnam dostac w czwartek. Pobolewa mnie podbrzusze od dni plodnych no i od wczoraj ziewanie I apetyt ogromny. Co sadzicie? Zobacz media 718816
Ja widze☺️ słaba narazie ale jest. Gratulacje ☺️
 
Sprobowalismy w Lutym jesli by sie nie udalo mialam starania odlozyc na pozniej ale chyba cos sie na tych testach dzieje:) nie spodziewalam sie ..
 
Witam wstawiam zdjecie testu. Czy widzicie druga kreska? Wczoraj robilam popoludniu I widzialam cien tylko ja, dzis rano powtorzylam test.. kreska jej cien widoczna dla mnie dla Narzeczonego i aparatu . Dzis moj 29 dc, okres powinnam dostac w czwartek. Pobolewa mnie podbrzusze od dni plodnych no i od wczoraj ziewanie I apetyt ogromny. Co sadzicie? Zobacz media 718816
Też widzę:) ale powtórz w dniu miesiączki. Mimo wszystko wydaje mi się ,że jestes w ciazy : gratuluję :)
 
Ciaza:)
Tez taka miałam podobna :)
Jestes we wczesnej ciazy, niski poziom hormonu dlatego taka jasna kreska .
Zrobisz za dwa dni i bedzie wyrazna .

Idz na bete i powtorz po 48 albo 72 h czy dobrze przyrasta:)
Gratuluje!!:)
 
Mam juz prawie 2,5 letniego syna. Mysl o drugiej ciazy krazyla po glowie juz kilka miesiecy ale sie balam. Po stosunku nie bylam pewna swojej dezycji, jednak stalo sie. Nie sadzialam ze za pierwszym razem cos zdzialamy :)
Ale teraz po tych testach I intuicji juz czuje ze to ciaza, widocznie tak mialo byc ktos tak chcial i pozostaje sie tylko cieszyc☺ powtorze test w czwartek oczywiscie.
 
reklama
Mam juz prawie 2,5 letniego syna. Mysl o drugiej ciazy krazyla po glowie juz kilka miesiecy ale sie balam. Po stosunku nie bylam pewna swojej dezycji, jednak stalo sie. Nie sadzialam ze za pierwszym razem cos zdzialamy :)
Ale teraz po tych testach I intuicji juz czuje ze to ciaza, widocznie tak mialo byc ktos tak chcial i pozostaje sie tylko cieszyc☺ powtorze test w czwartek oczywiscie.
Lepiej zrob bete i powtórz zamiast wydawać na test:)
 
Do góry