reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecie testu!! Czy widzicie ten cien?

reklama
Rozwiązanie
Kóleżanka nie stosowała przerywanego.
Inna sprawa, przerywany stosunek nie jest antykoncepcja. To, że 1000 kobiet nie zaszło nie oznacza, że te tysiące o których nie wiesz , miało tyle samo szczęścia. Pomijam fakt psychiki, która np. przy staraniach miesza nieźle w płodności.
Często jest tak, że jak nie chcesz to zajdziesz. A jak chcesz, albo fakt ew. wpadki Ci nie przeszkadza to nie zachodzisz.
Akurat dzisiaj na forum mamy przyklad:D
reklama
Nie wiem czy to złudzenie lub doszukwanie czegoś na siłę ale przy powiększaniu zdjęcia zdaję sie mi ze jakis cien jest, ale nie sugeruj się tym bo o tej porze mogę mieć zwidy :) beta przydałby się ale jak nie masz jak to kup czuly test.
 
Jutro bedzie 23 a w niedzielę 24 dc. Z tym że dni plodne mialam naprawdę o wiele wcześniej niż zazwyczaj.
Skąd wiesz kiedy miałaś owulację ? Chodziłaś na monitoring cyklu ? Jeśli nie, to nie wiesz kiedy była owulacja.
Test jest negatywny.
Za szybko zrobiony.
Seks bez zabezpieczenia zazwyczaj prowadzi do ciąży prędzej czy później.
 
No nie, nie mialam monitoringu , ale czulam klucie jajnika I takie napięcie jak co miesiac w przedostatnim dniu sluzu tego rozciagliw ego.
Wiem że taki seks może prowadzić do ciaży. Może mi sie poprostu za dużo wydaje I za dużo widzę
 
Ja w powiększeniu też miałam zwida że coś widzę:D
Nessi to się chyba rzadko zdaza bo znam osoby po kilka lat ladnych przerywany sama też długo i nic dopiero jak zaplanowane to pyklo :)
Ale nie twierdzę że nie :)
 
Ja w powiększeniu też miałam zwida że coś widzę:D
Nessi to się chyba rzadko zdaza bo znam osoby po kilka lat ladnych przerywany sama też długo i nic dopiero jak zaplanowane to pyklo :)
Ale nie twierdzę że nie :)
Kóleżanka nie stosowała przerywanego.
Inna sprawa, przerywany stosunek nie jest antykoncepcja. To, że 1000 kobiet nie zaszło nie oznacza, że te tysiące o których nie wiesz , miało tyle samo szczęścia. Pomijam fakt psychiki, która np. przy staraniach miesza nieźle w płodności.
Często jest tak, że jak nie chcesz to zajdziesz. A jak chcesz, albo fakt ew. wpadki Ci nie przeszkadza to nie zachodzisz.
 
Kóleżanka nie stosowała przerywanego.
Inna sprawa, przerywany stosunek nie jest antykoncepcja. To, że 1000 kobiet nie zaszło nie oznacza, że te tysiące o których nie wiesz , miało tyle samo szczęścia. Pomijam fakt psychiki, która np. przy staraniach miesza nieźle w płodności.
Często jest tak, że jak nie chcesz to zajdziesz. A jak chcesz, albo fakt ew. wpadki Ci nie przeszkadza to nie zachodzisz.
No faktycznie coś mi się ubzduralo że przerwany :-)
No i tak jak piszesz gdzieś na pewno się zdarzają takie wpadki
 
reklama
Kóleżanka nie stosowała przerywanego.
Inna sprawa, przerywany stosunek nie jest antykoncepcja. To, że 1000 kobiet nie zaszło nie oznacza, że te tysiące o których nie wiesz , miało tyle samo szczęścia. Pomijam fakt psychiki, która np. przy staraniach miesza nieźle w płodności.
Często jest tak, że jak nie chcesz to zajdziesz. A jak chcesz, albo fakt ew. wpadki Ci nie przeszkadza to nie zachodzisz.
Akurat dzisiaj na forum mamy przyklad:D
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry