reklama

zdjęcie usg który tydzien (brak wiadomości od swojego lekarza)

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez marcelina12, 3 Grudzień 2015.

1. marcelina12

marcelina12 Początkująca w BB

Witam nazywam się Marcelina mam 23 lata i taki problem byłam u ginekologa zrobił mi tylko zdjęcie usg potwierdził ciążę ale nie powiedział w którym jestem tygodniu i nie powiedział czy wszystko się dobrze rozwija i trochę się niepokoje czy wszystko jest dobrze
    Proszę o pomoc

Załączniki:

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Przecież masz napisane na wydruku, że 6 tydzień 2 dzień ciąży.
    W tak młodej ciąży mało który lekarz zapewnia, że wszystko dobrze, etc., ponieważ do 12tc ryzyko samoistnego poronienia jest bardzo duże, dopiero na tych pierwszych prenatalnych badaniach lekarze omawiają wszystko szczegółowo.

3. reklama
  4. marcelina12

Tak właśnie myślałam że to 6 tydzień dziękuję za potwierdzenie
    A czy to możliwe ze jeszcze zarodka nie widac
    Przy tej wielkości pecherzyka 18mm
    Bo czytałam i są różnie opinie jedni piszą ze powinien być inni ze nie

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

W pierwszej ciąży pierwsze USG miałam w 6tc i też lekarz kompletnie nic mi nie mówił, tylko że jest.
    W drugiej ciąży USG też miałam w równo 6tc i lekarka powiedziała, że "TO COŚ" ma 8mm...
    Poczekaj jeszcze tydzień-dwa i zrób kolejne USG (ja osobiście nie zadowalałam się tylko trzema przysługującymi i na każdej wizycie chciałam podglądać moje dzieci :-D)

6. marcelina12

Bardzo dzikie jestem juz spokojniejsza omówię się za tydzień na następne badanie myślę ze juz dzidziuś się pokaże

Poleć forum