reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcie USG

Dołączył(a)
5 Marzec 2023
Postów
6
Hej dziewczyny. Byłam ostatnio na USG ciąża wydaje się być młodsza o jakiej 2tyg (przynajmniej z rozwinięcia No i z moich obliczeń - mam bardzo długie cykle 34/36 dniowe). Czy myślicie ze za tydzień będzie już widać zarodek? Dostałam taki wydruk ale lekarz nic mi więcej nie powiedział. 5 min i po wizycie :(
 

Załączniki

  • 39DEC809-17D0-4A1A-B0DC-C6AB672DCE01.jpeg
    39DEC809-17D0-4A1A-B0DC-C6AB672DCE01.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 324
reklama
Jedynie ze widzi ze ciąża wcześniejsza i ze mam przyjść za tydzień albo dwa. Nie był wylewny
Myślę, że jest ostrożny, bo nic nie widać. Możesz iść do innego lekarza, ale z usg za wiele na tą chwilę nie powie. Poczekaj ten tydzień co najmniej, już powinien być zarodek z serduszkiem. :)
 
Myślę, że jest ostrożny, bo nic nie widać. Możesz iść do innego lekarza, ale z usg za wiele na tą chwilę nie powie. Poczekaj ten tydzień co najmniej, już powinien być zarodek z serduszkiem. :)
Dziwne na tym usg bylo widoczne pulsowanie i na zdjęciu tego nie widać ale na obrazie widziałam jakby diamencik? Nie umiem tego określić taka obręcz z kółeczkiem. Wybaczcie nie znam prawidłowych / fachowych terminów.
 
reklama
Do góry