reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrada

Zdradziłam/Zdradziłem


  • Wszystkich głosujących
    394
reklama

kochana tak mi przykro...dupek sorry ale takim to tylko jaja odciąć...
kochana nie ma co...skoro wiesz, że facet tak sprawe postawił to weź się w garść..masz dla kogo żyć...teraz jest to dla ciebie trudne ale zoabczysz, że jak dzidzia się urodzi to wszystkiee smutki znikną...poświęćisz się dziecku a ono będzie Cie kochała bezgranicznie.. głowa do góry *
 

no tak bywa czasami...kochana nie wiem jak sytuacj au wa sywgladała przed ciążą...ty sama pewnie nie wiesz od keidy się spotykają...ale ja uważam, że jesli facet zostawia cię w ciąży to dupa z niego a nie facet...to jest naważniejszy czas dla oboja (tak przynajmniej powinno być) i skoro on tego nie widzi to kij mu w oko:wściekła/y:można się kłucić itd ale nie w ten sposób...ja wierze że dasz sobie radę...zobacz ile tu jest dziewczyn smaotnie wychowujący a byćmkoże kiedyś dorośnie i zrozumie co zrobił i może do siebie wrócicie..ale to czy będziesz umiała żyć z nim to już sama będziesz musiała wiedzieć...
a ty jak się czujesz???wiesz, że stres w twoim stanie to ostatnia rzecz jakiej ci teraz trzeba :(
 
niunia z calego Serca wspolczuje, trzymaj sie jakos, masz dla kogo zyc i pamietaj ze Twoja rozpacz moze zaszkodzic malenstwu

ale jestem wytrwala przeczytalam caly watek i mam do powiedzenia pare wnioskow: po pierwsze strasznie wkurza mnie jak ktos pisze ze nigdy nie zdradzi albo nigdy nie wybaczy, wielu tak mowi a potem rzeczywistosc okazuje sie zupelnie inna,
po drugie nie wierze w przyjazn damsko meska
po trzecie zycze wszystkim zwiazkom zbierajacym sie po zdradzie i probujacym nadal byc razem duzo sily i wytrwalosci
 
Martusia masz racje jeśli chodzi o to że nie powinno tak się mówić..ja z początku tak mówiłam i nadal nie zdradziłam ale faktycznie nigdy nie wiadomo...
jeśli chodzi o relacje damsko męskie to wierze dlatego, że mam kumpla z którym znam sie od 13 roku życia, zawsze byliśmy blisko ale żadą z nas nie chciało nic więcej poza przyjaźnią...wszyscy myśleli że zostaniemy parą a my obstawaliśmy przy swoim...dzisiaj kumpel ma dziewczyne niedługo żoną a ja mam męża, mało tego razem z mężem chcemy aby został chrzestnym naszego małego Franusie..największa radość jest taka, że mój mąż się z nim też mega dogaduje a ja z jego dziewzyną...
więc myślę, że jest taka możliwość by mieć kompla za przyjaciela a ze święcą takiego szukać :)
 
reklama
Do góry