reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa ciąża po dwóch poronieniach

dziękuję 😘 serduszko było na USG, dzisiaj w nocy obudziłam się tak potwornym bólem i czarna krwią..wiadomo, co przyszło mi na myśl..na izbie okazało się, że dzidzia ok, serduszko pięknie bije 140u/min. Okazało się właśnie, że jest nieduży (uff) krwiaczek. Cykle mam bardzo nieregularne..m.in przez te nieudane ciąże. Ale wiem, że w tej ciąży owulację miałam odrazu po miesiączce (ostatnia 30.06)
Witaminy i kwas foliowy biorę od grudnia nieprzerwanie. Po pozytywnym teście zaczęłam brać luteinę 2x100, pro forma..dla lepszej psychiki po wcześniejszych nieudanych próbach.

Pozdrawiam również ❤️
No to bardzo się cieszę że jest dobrze z dzieciątkiem bo nieżle się musiałaś wystraszyć w nocy :( kurcze ja też musiałam mieć owulacje zaraz po miesiączce chociaż już sama niewiem bo biorę ten Ovarin i mam dużo tego śluzu zaraz po okresie i prawie do połowy cyklu a lekarz mi powiedział w połowie że już była owu. No nic bardzo 3 mam kciuki odpoczywaj dużo i będzie wszystko dobrze 🥰
 
reklama
To dobrze, że ci skrócił :) właśnie ma takie działanie, że ma polepszyć jakość jajeczka i uregulować cykle
skrócił dni okresu a wydłużył cykle ...miałam 31 dniowe teraz mam 35dni więc owu około 21dc a ja miałam chyba w 10/11dc ...masakra z tymi wyliczeniami :D
 
skrócił dni okresu a wydłużył cykle ...miałam 31 dniowe teraz mam 35dni więc owu około 21dc a ja miałam chyba w 10/11dc ...masakra z tymi wyliczeniami :D
Aaa to źle odczytałam 😄 to takie objawy są ponoć na początku jego brania w ciągu pierwszych 3 msc, choć nie u wszystkich kobiet.
Ale może lepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem.
 
skrócił dni okresu a wydłużył cykle ...miałam 31 dniowe teraz mam 35dni więc owu około 21dc a ja miałam chyba w 10/11dc ...masakra z tymi wyliczeniami :D
Próbowałaś mierzyć temperaturę? Ja nie stosowałam testów owulacyjnych, nigdy też jednoznacznie nie mogłam zaobserwować objawów a w określeniu najlepszych dni na poczęcie pomogła mi kontrola temperatury i przenoszenie wyników na wykres w aplikacji.

U mnie ponad 3 miesiące od poronienia, w piątek zażyłam ostatnią tabletkę anty. Pomimo strachu, lęku, rozpoczynam starania w najbliższym cyklu.
 
Do góry