reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa ciąża po dwóch poronieniach

reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko jakie witaminki przyjmowaliście przy staraniach ? Ja.biore kwas foliowy Wit.D3 magnez a mąż kwas foliowy multiprosti i cynk.

Szczerze? Nic.
Pierwsza ciąża mnie totalnie zaskoczyła.
Po poronieniu nie miałam głowy do witamin i stwierdziłam „pier…le, nie robię”. Wiec tez niczego nie brałam.
Potem jak się już dowiedziałam o ciazy to brałam folic i komplet witamin dla ciężarnych.
A w drugiej udanej ciazy mogłam brac tylko folic, bo witaminy mi nie przechodziły przez gardło. Miałam odruch wymiotny.
Dzieci zdrowe.
 
Witaminy są dobre dla człowieka. Pozwalają się upewnić, ze wszystko funkcjonuje w miarę poprawnie. Ale same w sobie nie przyspiesza wyniku starań. Krotko mówiąc, od samych witamin nikt nie zajdzie w ciąże.
Ale jesli branie witamin zrobi się nawykiem to nic w tym złego. Ja biorę od lat regularnie i widzę znacząca poprawę.
 
Kupiłam Kochana ten sam zestaw dzis rano bo czytałam dobre opinie na necie napisz mi kiedy sobie co bierzesz co na wieczór a co rano ?
Ja biorę ovarin 1 rano, drugi wieczorem, tak samo olej z wiesiołka
A resztę biorę po obiedzie
Ale szczerze mówiąc nie wiem czy to są prawidłowe pory. Ja zawsze byłam słaba w regularnym przyjmowaniu leków i suplementów, więc i tak uważam to za sukces, że nauczyłam się codziennie 😄
 
Witaminy są dobre dla człowieka. Pozwalają się upewnić, ze wszystko funkcjonuje w miarę poprawnie. Ale same w sobie nie przyspiesza wyniku starań. Krotko mówiąc, od samych witamin nikt nie zajdzie w ciąże.
Ale jesli branie witamin zrobi się nawykiem to nic w tym złego. Ja biorę od lat regularnie i widzę znacząca poprawę.
 
Oj tak zgadzam się....od witamin w ciążę nikt nie zajdzie ale pomagają przy dłuższym stosowaniu tak uważam...żyjemy w takich czasach że mało ich w pokarmie i napewno nie zaszkodzą tylko mogą pomóc. Zawsze coś brałam i mam to w nawyku tylko teraz poszerzyłam skład 😊
 
reklama
Ja biorę ovarin 1 rano, drugi wieczorem, tak samo olej z wiesiołka
A resztę biorę po obiedzie
Ale szczerze mówiąc nie wiem czy to są prawidłowe pory. Ja zawsze byłam słaba w regularnym przyjmowaniu leków i suplementów, więc i tak uważam to za sukces, że nauczyłam się codziennie 😄
Zapomniałam zapytać w aptece zawsze rano brałam po śniadaniu ale teraz jest ich troszkę więcej więc myślę jak je rozłożyć w ciągu dnia 😆 i zapytam w czwartek mojej ginekolog na wizycie ;) dziękuję za odpowiedź 😘
 
Do góry