reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa ciąża po dwóch poronieniach

Hej Dziewczyny :) jestem właśnie po wizycie kontrolnej , wszystko ładnie się zagoiło , odbudowa endometrium idealna,pęcherzyk owulacyjny dojrzewajacy ,bardzo dużo śluzu czyli owulacja będzie prawidłowa. Strasznie się cieszę.Pani doktor nie ma na tą chwilę dla Nas pomyslu ponieważ badania w pakiecie rozszerzonym mamy już zrobione...nawet na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy również miałam robiony po pierwszym poronieniu o czym zapomniałam i również jest prawidłowy. Brać witaminki I starać się:) do września jeśli się nie uda to mąż ma powtórzyć fragmentacje nasienia i hba i ja mogę wtedy zrobić drożność bo przy okazji sprawdzą budowę macicy.A tak to wszystko super :) strasznie się cieszę 😘 pozdrawiam Was Serdecznie :)
 
reklama
Hej Dziewczyny :) jestem właśnie po wizycie kontrolnej , wszystko ładnie się zagoiło , odbudowa endometrium idealna,pęcherzyk owulacyjny dojrzewajacy ,bardzo dużo śluzu czyli owulacja będzie prawidłowa. Strasznie się cieszę.Pani doktor nie ma na tą chwilę dla Nas pomyslu ponieważ badania w pakiecie rozszerzonym mamy już zrobione...nawet na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy również miałam robiony po pierwszym poronieniu o czym zapomniałam i również jest prawidłowy. Brać witaminki I starać się:) do września jeśli się nie uda to mąż ma powtórzyć fragmentacje nasienia i hba i ja mogę wtedy zrobić drożność bo przy okazji sprawdzą budowę macicy.A tak to wszystko super :) strasznie się cieszę 😘 pozdrawiam Was Serdecznie :)
To świetna wiadomość :)
Sama zastanawiam się, czy ciąża po dwóch poronieniach jest możliwa.
Pierwszy raz poroniłam we wrześniu 2020: 8 + 6 tydz. Drugi kilka dni temu: 6 + 1 (2). W obu przypadkach przestało bić serce.
Badań nie robiłam, poza baaaardzo podstawowymi. Próbuję dojść do siebie, znaleźć jakąkolwiek siłę... nadzieję.
Czas działa na moją niekorzyść. Mam 38 lat i nie mam dzieci.
 
To świetna wiadomość :)
Sama zastanawiam się, czy ciąża po dwóch poronieniach jest możliwa.
Pierwszy raz poroniłam we wrześniu 2020: 8 + 6 tydz. Drugi kilka dni temu: 6 + 1 (2). W obu przypadkach przestało bić serce.
Badań nie robiłam, poza baaaardzo podstawowymi. Próbuję dojść do siebie, znaleźć jakąkolwiek siłę... nadzieję.
Czas działa na moją niekorzyść. Mam 38 lat i nie mam dzieci.
Witam ....bardzo mi przykro i wiem co czujesz .....jak fizycznie czujesz się po poronieniu ? Krwawisz ? Masz bóle brzucha? Jest to bardzo ciężki temat ale musisz uwierzyć że się uda ....bardzo dobrze że w ogóle zachodzisz w ciążę bo kobietą nie udaje się nawet to a to świadczy o Twojej płodności dlatego nie możesz się poddać musisz zrobić badania i udaj się do dobrego ginekologa a najlepiej do kliniki leczenia niepłodności tam lekarze mają ogromną wiedzę i doświadczenie.Ja biorę witaminki mąż też cieszymy się każdym dniem zaplanowaliśmy urlop I staramy się od przyszłego cyklu ....teraz mam płodne tak jak mowila lekarka noi czuje to ....seks byl spontaniczny ale nie liczę że "coś " z niego będzie a jeśli będzie to super ...u Ciebie też tak będzie..mnie mama urodziła mając 38 lat mojego męża teściowa mając 42 więc glowa do góry znam mnóstwo kobiet w Twoim wieku i starsze które rodzą zdrowe dzieci 😘🥰🥰🥰
 
Hej Dziewczyny czekam jeszcze spokojnie do niedzieli i będę testować...Kurcze ale totalnie nic nie czuje ani na okres ani na ciążę czyli powiększone piersi czy pobolewanie brzucha...prócz średniego humoru i przeziębienia towarzyszacego mi już tydzień to kompletnie nic hmm daje około 5dni po terminie opóźnienia dziś jest drugi dopiero a do tygodnia jest to w normie chociaż przed lyzeczkowaniem miałam jak w kalendarzu ale różnie bywa ;) dam znać 😘
 
Hej Dziewczyny czekam jeszcze spokojnie do niedzieli i będę testować...Kurcze ale totalnie nic nie czuje ani na okres ani na ciążę czyli powiększone piersi czy pobolewanie brzucha...prócz średniego humoru i przeziębienia towarzyszacego mi już tydzień to kompletnie nic hmm daje około 5dni po terminie opóźnienia dziś jest drugi dopiero a do tygodnia jest to w normie chociaż przed lyzeczkowaniem miałam jak w kalendarzu ale różnie bywa ;) dam znać 😘
To czemu nie zatestujesz już dziś, skoro masz 2 dni po terminie?
Ogólnie nie do końca liczy się to ile dni po terminie, tylko ile dni po owulacji
 
Ile dni po terminie = możliwa spóźniona owulacja która biorę pod uwagę mogła się przesunąć dlatego czekam jeszcze :) jestem już w pracy do 20 jutro mam wolne więc kupie test i będę działać .Jakoś nie czuje ani w jedną ani w drugą stronę , może przez to mocne przeziębienie.
 
Ile dni po terminie = możliwa spóźniona owulacja która biorę pod uwagę mogła się przesunąć dlatego czekam jeszcze :) jestem już w pracy do 20 jutro mam wolne więc kupie test i będę działać .Jakoś nie czuje ani w jedną ani w drugą stronę , może przez to mocne przeziębienie.
Niestety , testu nie zdążyłam zrobić bo zaczęło się plamienie wczoraj noi dziś się rozkręca......
 
Bardzo mi przykro, wiem co czujesz💔
Jak chcesz to dołącz do nas na grupie staraczek, tam jest ogrom wiedzy i wsparcia😊
 
reklama
Do góry