reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa mama

tusiekn

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Październik 2006
Postów
1 683
Mysle, ze przyda sie tu taki watek, bo nie jednej z nas cos czasem dolega i mozemy sie podzielic radami. Co Wy na taki watek?
 
reklama
A niech tam ... niech będę ta pierwsza, a może i ostatnia niedobra :-)
Tusiekn - mnie się ten wątek wydaje zbędny. Jak coś nam dolega to żalimy się na Witam i wg mnie wystarcza. W wiekszości przypadków raczej nie obnosimy się ze swoimi dolegliwościami :-) Przynajmniej u mnie tak to wyglada ...
 
Popieram Jolika. Za chwilę powstanie wątek "co robić gdy boli głowa", kolejny w sprawie bólu brzucha, a następny gdy mam doła, bo za oknem ponuro.
Witam jest od wszystkiego i póki co było dobrze.
 
Chyba sie zmowilyscie przeciwko mnie:-) Skoro watek "witam" jest od wszystkiego to po co w takim razie inne watki, pielegnacja, karmienie...A jak juz kogos rozboli glowa to raczej zajrzy do "zdrowej mamy" niz tworzyc nowy watek adekwatny do mojego watku.
 
NIkt się nie zmawiał, zadałas pytania, dostałaś odpowiedzi. Watków jest bardzo dużo, wystarczająco dużo. Tworzymy je gdy zachodzi taka potrzeba, a tu potrzeby nie widze, chyba, ze potrzebę stworzenia nowego wątku dla samego tworzenia. Ale to jakoś bez sensu. Wg mnie. Nie widze, żebyś zadała tu jakieś pytanie więc po co twirzyc coś na przysżłośc "bo moze się przydać"? PO to, zeby było więcej? eee...
 
Tusiekn nie dziw się naszym reakcjom, my już dawno, dawno temu, jak jeszcze byłyśmy w ciążach, ustaliłyśmy, że nie będziemy tworzyć nowych wątków w nadmiarze, ale wątki tematyczne typu "pielęgnacja" jak najbardziej.

Poza tym założyłaś wątek niby tematyczny, ale nie zadałaś w nim żadnego pytania na ten temat, jest tu 5 postów i żaden nie dotyczy tytułowego tematu.
W takim razie, moim zdaniem, wątek zbędny!
 
Dokładnie, tak jak pisze Magdusiek, póki co jest to wątek założony dla samego założenia!
 
No Ty Jolik to jakos nie przekonana do tego watku, ja zostaje przy swoim i uwazam, ze to fajny watek a kto bedzie chcial to zajrzy tu a jak nie to nie. A na "witam" nie wydaje mi sie rozmawiac jakos o sprawach np. ginekologicznych bo i takich spraw powinien dotyczyc ten watek.
 
reklama
Ale po co ten watek??? Litosci. Poweinien, nie powinien, póki co nie jest potrzebny. I jak znam zycie to bedzie tylko smiecił.
 
Do góry