reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowe buciki dla maluszka!!!!

kakakarolino i właśnie dlatego nic nie robię. Chłopcy chodzą w skarpetkach. Czasami jak zimno, to zakładam im kapcie, ale nie panikuję gdy je zdejmują ;-) sama nigdy nie chodziłam w kapciach, dopiero na stare lata polubiłam :-D
 
reklama
Prawda jest taka, że co specjalista to opinia... nasz ortopeda twierdzi, że kapcie lub buty po domu dopiero po trzecim roku życia. Wcześniej - na bosaka lub w skarpetkach, niezależnie od podłoża w domu.
 

a ja właśnie ich nienawidzę, bo ciągle się chłopakom zsuwają :[ szału można dostać. Dopiero co założone, a już podeszwa na pół stopy :/ mieliśmy różnych firm i za różną cenę, a i tak to samo...
to samo tyczy się skarpetek z grubym ABSem... kupiłam ostatnio te Mam_dziecko// Skarpety ABS STERNTALER 21/22 Frotte (1214761085) - Aukcje internetowe Allegro z nadzieją, że nie będą spadać, a sprawują się tak samo jak skarpety z LIDLa za 6zł...
 
Co do paputków befado, to nie wzbudza mojego zaufania taka twarda podeszwa.
Jakiś czas temu znajoma polecała mi miękkie paputki ze skóry z antypoślizgową podeszwą - ale nie pamiętam jakie to były, więc jak tylko się dowiem to na pewno zapytam o wasze zdanie! :-)
 
a ja właśnie ich nienawidzę, bo ciągle się chłopakom zsuwają :[ szału można dostać. Dopiero co założone, a już podeszwa na pół stopy :/ mieliśmy różnych firm i za różną cenę, a i tak to samo...
to samo tyczy się skarpetek z grubym ABSem... kupiłam ostatnio te Mam_dziecko// Skarpety ABS STERNTALER 21/22 Frotte (1214761085) - Aukcje internetowe Allegro z nadzieją, że nie będą spadać, a sprawują się tak samo jak skarpety z LIDLa za 6zł...
naprawdę wam się zsuwają???nam nie.
 
a ja właśnie ich nienawidzę, bo ciągle się chłopakom zsuwają :[ szału można dostać. Dopiero co założone, a już podeszwa na pół stopy :/ mieliśmy różnych firm i za różną cenę, a i tak to samo...
to samo tyczy się skarpetek z grubym ABSem... kupiłam ostatnio te Mam_dziecko// Skarpety ABS STERNTALER 21/22 Frotte (1214761085) - Aukcje internetowe Allegro z nadzieją, że nie będą spadać, a sprawują się tak samo jak skarpety z LIDLa za 6zł...
ej....no te skarpetki są z deche!!nie to co te z kilkoma łapkami pod spodem:))
 
ej....no te skarpetki są z deche!!nie to co te z kilkoma łapkami pod spodem:))

owszem to "ogumienie" jest naprawdę porządne, ale co z tego jak zsuwa się z pytki... :-(
w LIDLu kupiłam też z takim porządnym "ogumieniem" za 6, a nie 32zł... a trzymają się lepiej, bo kupiłam za duże i trzymają się na łydce :-p
 
reklama
Do góry