reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowe buciki dla maluszka!!!!

Aniam nie przyznałaś jednak, że BARTKI są produkowane w Polsce, a nie w Chinach ;-)
a co do tego, że są tańsze i fajniejsze - to zależy od nóżki dziecka... nasi chłopcy są dość masywni i stopy tez mają takie i bartki leżą idealnie, czego nie mogę powiedzieć o butach innych firm... przeważnie buty są za ciasne i ledwo co wciskamy stopę

a jeżeli się tak znasz, to podaj mi firmy, które warto sprawdzić - prosiłabym jednak, aby były dostępne w Gdańsku w sklepie stacjonarnym, bo przez neta nie kupuję butów... ;-) niedługo będę musiała kupić buty na wiosnę, więc będę wdzięczna za info ;-)
 
reklama
MAKS Olo - moja przyjaciółka która kupowała bartki widziała na jednych made in china. Może jakąs partie zrobili nie mam pojęcia i nie było to w tym sezonie .
Więc nie przyznam bo przyjaciółce wierze , ona te buty kupowała zawsze ale przestawiła się bo się niestety popsuły .

Z tych butów które znam macałam to polecam Emel, mrugałe , antylopy.
Nie wiem czy się kupi je w gdańsku choć tam się urodziłam i bywam:-D ale butów tam nie kupowałam . zobacz w mniejszych sklepach nie w CH i myslę że któreś trafisz . Zreszta te małe sklepy majace dobre Polskie buty zwykle zamawiają wszystkie z atestem zdrowej stopy.
Mój synek też ma masywne stopy ( bardzo wysokie podbicie ) i wogóle stopki ma szerokie i właśnie buty z emela sa rewelacyjne . Na lato miałam teraz sandały z ecco
SUPER SANDAŁKI<ECCO> 29_J.NOWE WYPRZEDAZ (1372969215) - Aukcje internetowe Allegro
coa takiego tylko brązowe i przy masywnych stopkach rewelka bo podeszwa jest dośc szeroka , i te paski można super dopasować . Ja je kupiłam w outlecie za 120 zł jakoś bo jak wchodzi nowa kolekcja kosztują ok 199
 
Prawie wszystko produkowane jest teraz w Chinach, musimy się z tym pogodzić i nie panikować bo większość firm ma tam swoje fabryki zaczynając od firmy adidas na reebok (które właśnie sobie kupiłam) kończąc:) ja kupiłam (pierwszy raz :)) buty i paputki przez internet bo takiemu maluszkowi i tak trzeba zmierzyć stópki żeby dobrać rozmiar i już teraz wiem że kolejne też kupię w sklepie internetowym bo pierwsze zakupy były bardzo udane :) już wcześniej polecałam sklep Kangus.pl - buty dla dzieci i niemowląt - obuwie dziecięce. i nadal podtrzymuję swoją opinię :)
 
Do góry