reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowe odżywianie! Temat wspólny...

Moją ulubioną przekąską,jeśli można to tak nazwac to musli z jogurtem naturalnym mieszam w kubeczku i wcinam:-)
 
reklama
Mam fajną wiadomość Jeśli której z Was zależy choć trochę na małej oszczędności to na stronie milutkich jest cos takiego jak zostań ambasadorką i jak sie tam ktoś zarejestruje to prześlą wielka paczkę pełną produktów i to zupełnie za darmo. ja sie zarejestrowałam i teram czekam na przesyłkę:) zobaczymy:)
 
Nie znoszę wafli ryżowych-blee. Smakują jak tektura:) Uważam,ze w trosce o zdrowe opdżywianie nie należy popadać w przesadę. Ja po prostu wybieram produkty jak najmniej przetworzone a jeśli kupuję szynkę to tylko na lap-pol.pl
 
No oczywićsie ze nie nalezy popadać w przesadę:)Ale wiadomo, że swojemu maleństwu chce się nieba uchylić:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moim zdaniem zdrowe odzywienie wynosi sie z domu. u mnie nigdy nie było soli, słodyczy i chipsów w wielkich ilościach.kiedyś płakałam, jak inne dzieci miały te słodkie batony itp.dzisiaj jestem wdzięczna rodzicom, że dali mi własciwą szkołę zdrowego żywienia.chcę tak samo wychować dzieci, mądrze i w myśl zasady jesteś tym co jesz.

zdrowe odżywianie to dla mnie nie dieta, ale coś na przykład takiego jak jedz i chudnij z tvn style, jak lektura o żywieniu Tombaka, programy o zdrowym żywieniu i sport:)
 
moim zdaniem zdrowe odzywienie wynosi sie z domu. u mnie nigdy nie było soli, słodyczy i chipsów w wielkich ilościach.kiedyś płakałam, jak inne dzieci miały te słodkie batony itp.dzisiaj jestem wdzięczna rodzicom, że dali mi własciwą szkołę zdrowego żywienia.chcę tak samo wychować dzieci, mądrze i w myśl zasady jesteś tym co jesz.

zdrowe odżywianie to dla mnie nie dieta, ale coś na przykład takiego jak jedz i chudnij z tvn style, jak lektura o żywieniu Tombaka, programy o zdrowym żywieniu i sport:)

A ja nie jestem pewna czy zdrowe odzywianie wynosi sie z domu ;-)
Moja mama gotuje tradycyjnie,w niedziele zawsze kluski slaskie,rolady badz inne miecho w tlustym sosie i kapusta ;-)
Owocow czy jogurtow to u mnie w domu nie bylo...warzyw za bardzo tez nie ,nie liczac mizeri do jajka sadzonego z ziemniakami ...no i owej kapusty w niedziele;-)
A ja?? ja gotuje teraz calkiem inaczej,do kazdego obiadu musze miec warzywo (moze to byc groszek z marchewka,lub popularne ostatnio warzywa na patelnie) czesto tez robie rozne zapiekanki z brokulami,kalafiorem,pomidorami,cukinia...
Codziennie zjadam jablko,banana lub jakies inne owoce..czesto kupuje kiwi,winogrona...
Zaznacze,ze biedy w moim rodzinnym domu nie bylo...ale mama zamiast owocow wolala nam slodyczami dogadzac :dry:
 
Chciałabym jeszcze wrócić do tematu wafli, ale nie ryżowych tylko kukurydzianych (też firmy Good Food produkującej Milutkie). Czy któraś z Was ich próbowała? Kruszą się o wiele mniej niż ryżowe i, przynajmniej mi, bardziej smakują. Czy będą dobrą przekąską, np. w podróży?
 
reklama
Chciałabym jeszcze wrócić do tematu wafli, ale nie ryżowych tylko kukurydzianych (też firmy Good Food produkującej Milutkie). Czy któraś z Was ich próbowała? Kruszą się o wiele mniej niż ryżowe i, przynajmniej mi, bardziej smakują. Czy będą dobrą przekąską, np. w podróży?

NO właśnie się nie kruszą i nie brudzą małej:) taki dodatkowy atut tych przekąsek, mała przynjamniej nie jest cała umorusana, nie są tłuste ani nic:)
 
reklama
Do góry