reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Bartyś zastanów się jeszcze nad tym zabiegiem, czytałam na ten temat, bo Emilka też miala zatkany kanalik, ale przeszło po masażach, dostałam tez antybiotyk, ale postanowiłam najpierw masować i używać soli fizjologicznej i się udało. Znalazłam forum na ten temat, mamy się wypowiadały i wywnioskowałam, że warto poczekać, bo to może samo przejść. Zapisałam sobie takie strony, ale na tą drugą jakoś teraz nie mogę wejść, może Tobie się uda.
http://www.forumpediatryczne.pl/specjalista/ep,131
http://www.dzieckoinfo.com/forum/sh...lem&Number=601419&page=&view=&sb=&part=2&vc=1
 
reklama
przeczytalam artykul i wyglada na to ze Maja ma zatkany ten kanalik w oczku - bo jej baardzo lzawi. wczesniej jej ropialo ale kropilam kroplkami i ropka przeszla. no a teraz mamy lzawienie buu no coz masaze oka czas zaczac. aha dzwonilam do pediatry kazala przemywac borasolem i jak nie przejdzie to mam isc na ostry dyzur okulistyczny... moze przemwanie i masaze pomoga :) oby!
 
Kurcze mała od wczoraj jest lekko przeziębiona :p i męczy ją katar. Kupiłam jakąś hu..gruszkę, bo wogóle nie ciągnie i mała się denerwuje ::) Za tydzień w środę ma szczepeienie, mam nadzieję że do tej pory się wyleczy ;)
 
Agnes.kol- zainwestuj we Fride - naprawde polecam, pediatra jeszcze radził nam na katar czosnek przy łózku i mokrą pieluchę na kaloryfer, no chyba ze masz nawilżacz ;) ;) do srody jeszcze troche czasu - napewnomałej przejdzie ;)
 
Emma dzieki za te linki, niestety tez nie moge wejsc na ta druga strone. Sama nie wiem co myslec o tym zabiegu, ale skoro okulistka stwierdziła, ze trzeba go zrobic to chyba nie mamy wyjscia :( Ale tak jak chyba juz pisałam, mam wyrzuty sumienia, ze nie robilismy porzadych masazy :(
 
dołączam do nagminnych czkawkowców, z oczkami też miałam problem, ale masaże i sól fizjologiczna pomogły, solą przemywałam i zakraplałam
 
ziemzia tez slyszalam o przypadkach z rtecia..lepiej nie ryzykowac :-[
co to za antybiotyk na te oczka ??? prosze o nazwe :) no ja sie boje tego zabiegu u okulisty wlasnie, a mam tylko masc do smarowania Neomycinum i zalecane te masaze ale Ada strasznie sie wierci jak to robie :-[
no i musze sprawdzic temp u Ady bo mnie zaciekawilyscie z ta prawidlowa...a nie widzialam wczesniej potrzeby mierzenia, a Wy wszystkie to robicie ::)
Ola dobry pomysl z tymi skarpetkami pod spioszki ;)
magdamaj a ten barasol to na recepte ???
Anetko to straszne z tym zabiegiem i w sumie chyba mimo wszystko bym poszla na twoim miejscu jesli juz dlugo sie to ciagnie, jesli Aduli nie przejdzie tez bede zmuszona, juz wkrotce sie okaze :) pozdrawiam !
 
nie słyszałam o przypadkach z rtęcią, ale i tak mierzę elektronicznym i robię pomiar w pupie, przynajmniej jak ma gazy to pomagam mu je uwolnić, ładuje wtedy niesamowicie... jak się robi pomiar w pupie lub buzi to trzeba odjąć ok. 0,4-0,5stopnia od pomiaru
 
reklama
Joeey smecta to na biegunke wlasnie a lacidofil lub lakcid na sluz w kupce a tez troszke na biegunke(odbudowuja flore bakteryjna) . Jesli to tylko biegunka to smecta powinna wystarczyc
 
Do góry