reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

zdrowie i pielęgnacja naszych dzieciaczków

A

aOLA

Gość
pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek o zdrowi i pielegnacji naszych pociech I na wstępie już mam pytanie:
dziewczyny napiszcie mi coś o atopowym zapaleniu skóry tzn:
1.czym samrowałyście profilaktyka i leczenie
2. jak z jedzeniem

Alusia znowu jest cała wywalona i już pomału tracę pomysły od czego

reklama

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Fajny wątek:tak::tak:
A więc tak...............Oliś ma także AZS
My smarujemy się Emolium-kremem specjalnym, szampon do włosów tez Emolium.
A jak coś mu nie schodzi to mam taką maść na bazie hydrocortyzonu.posamruje 2 razy i nie ma.................robiona na receptę.........tylko 10zł a juz ma chyba z 2 mieisące.....moze długo stac
A i mieliśmy leki i teraz znowu may:ZYRTEC i CROPOZ G
Ja ze swojej strony polecam i wizytę u alergologa...................a jeśli AlA ma silna skazę to spróbuj na razie bez miesa zupki, pietruszki , selera, pomidora
Mogłaś coś zjesc...............alergeny utrzynuja sie nawet do 8 tygodni........
Przejdź sie do alergologa

salik_agnieszka

styczniowa mama 08'
Miasto
Katowice/Chorzów
Rozwiązania
0
dziewczyny ja mam inne pytanko ???

jak dlugo sie pielegnuje dzieciaczki ?? dokladnie chodzi mi o smarowanie pupy kremami, ja smaruje tylko na noc kremem bambino ale nie wiem jak dlugo sie to robi bo chyba 3 lata juz smarowac nie trzeba no nie ??? czy tak dlugo jak nosi pieluche ???

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Dopóki nosi pieluchę-bo siuski i kupka mają kontakt ze skórą.
Aj ak bedzie bez pieluchy to po co kremy?

natka86

mamusia Zosieńki
Miasto
wielkopolska, obecnie Holandia
Rozwiązania
0
aga a mały Ci się nie odparza, jak tylko bambino smarujesz???
ja małej po kupce i na noc smaruje sudokremem, a tak mąką ziemniaczaną i nigdy mi się nie odparzyła:no:

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Ja smaruję kremem z Hippa przeciw odparzeniom i podrażnienio m-rewelka i zmywa sie o wiele lepiej niż Sudocrem, nie maze sie.Bambino też jest super.
W szkole rodzenia położne odradzały codziennego uzywania Sudocremu, bo zawiera cynka acynk wysusza skórę.

salik_agnieszka

styczniowa mama 08'
Miasto
Katowice/Chorzów
Rozwiązania
0
tez wiem ze sudocrem wysusza po zawiera cynk, ja malemu moze kilka razy smarowalam sudocremem jak byl malenki, a tak to tylko bambino ale tym gestszym oczywiscie, maly nigdy nie byl odparzony a smaruje go tylko na noc bo wtedy jest najdluzej w pieluszcze a w ciagu dnia wogole nie smaruje go od jakis 5 miesiecy.

byl odparzony raz w te swieta jak bral antybiotyk i kupki byly 3-4 dziennie takie rzadsze, ale posmarowalam kilka razy thormentiolem i spokoj byl.

reklama

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
Ja też nie smaruje małej w dzień, na noc zawsze i kremem Hippa. Mała też mała odparzoną pupę jak antybiotyki brała.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry