reklama

zdrowie i pielęgnacja naszych dzieciaczków

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez aOLA, 14 Sierpień 2008.

1. aOLA

aOLA Gość

pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek o zdrowi i pielegnacji naszych pociech I na wstępie już mam pytanie:
    dziewczyny napiszcie mi coś o atopowym zapaleniu skóry tzn:
    1.czym samrowałyście profilaktyka i leczenie
    2. jak z jedzeniem

Alusia znowu jest cała wywalona i już pomału tracę pomysły od czego

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Fajny wątek:tak::tak:
    A więc tak...............Oliś ma także AZS
    My smarujemy się Emolium-kremem specjalnym, szampon do włosów tez Emolium.
    A jak coś mu nie schodzi to mam taką maść na bazie hydrocortyzonu.posamruje 2 razy i nie ma.................robiona na receptę.........tylko 10zł a juz ma chyba z 2 mieisące.....moze długo stac
    A i mieliśmy leki i teraz znowu may:ZYRTEC i CROPOZ G
    Ja ze swojej strony polecam i wizytę u alergologa...................a jeśli AlA ma silna skazę to spróbuj na razie bez miesa zupki, pietruszki , selera, pomidora
    Mogłaś coś zjesc...............alergeny utrzynuja sie nawet do 8 tygodni........
    Przejdź sie do alergologa

3. reklama
  4. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

dziewczyny ja mam inne pytanko ???

jak dlugo sie pielegnuje dzieciaczki ?? dokladnie chodzi mi o smarowanie pupy kremami, ja smaruje tylko na noc kremem bambino ale nie wiem jak dlugo sie to robi bo chyba 3 lata juz smarowac nie trzeba no nie ??? czy tak dlugo jak nosi pieluche ???

5. e-stera

e-stera Fan(ka)

Dopóki nosi pieluchę-bo siuski i kupka mają kontakt ze skórą.
    Aj ak bedzie bez pieluchy to po co kremy?

6. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

aga a mały Ci się nie odparza, jak tylko bambino smarujesz???
    ja małej po kupce i na noc smaruje sudokremem, a tak mąką ziemniaczaną i nigdy mi się nie odparzyła:no:

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Ja smaruję kremem z Hippa przeciw odparzeniom i podrażnienio m-rewelka i zmywa sie o wiele lepiej niż Sudocrem, nie maze sie.Bambino też jest super.
    W szkole rodzenia położne odradzały codziennego uzywania Sudocremu, bo zawiera cynka acynk wysusza skórę.

8. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

tez wiem ze sudocrem wysusza po zawiera cynk, ja malemu moze kilka razy smarowalam sudocremem jak byl malenki, a tak to tylko bambino ale tym gestszym oczywiscie, maly nigdy nie byl odparzony a smaruje go tylko na noc bo wtedy jest najdluzej w pieluszcze a w ciagu dnia wogole nie smaruje go od jakis 5 miesiecy.

byl odparzony raz w te swieta jak bral antybiotyk i kupki byly 3-4 dziennie takie rzadsze, ale posmarowalam kilka razy thormentiolem i spokoj byl.

9. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Ja też nie smaruje małej w dzień, na noc zawsze i kremem Hippa. Mała też mała odparzoną pupę jak antybiotyki brała.

10. reklama

Poleć forum