reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
Nie wiedziałam w którym wątku się o to zapytać :-)
Dziewczyny, ile wasze maluchy spędzają dziennie czasu przed tv?? W ogóle oglądają tv??
Mój Kamil coraz więcej :-( :-( Czekam aż zrobi się cieplej to będzie spędzał całe dnie na podwórku ale teraz to by tylko "Teletubisie" oglądał lub "Lippy and Messy" :-(
 
Nie wiedziałam w którym wątku się o to zapytać :-)
Dziewczyny, ile wasze maluchy spędzają dziennie czasu przed tv?? W ogóle oglądają tv??
Mój Kamil coraz więcej :-( :-( Czekam aż zrobi się cieplej to będzie spędzał całe dnie na podwórku ale teraz to by tylko "Teletubisie" oglądał lub "Lippy and Messy" :-(

U nas TV chodzi praktycznie cały czas i cały dzień leci MINI MINI, ale to nie znaczy, że Hania non stop ogląda, przeważnie "rzuca okiem"

Teletubisie już mamy chyba za sobą, bo ja już nie mogę na to patrzeć :-D
 
Majusia w telewizorze ma tylko jedną ulubiona bajkę - Myszkę Miki
za to więcej ogląda na kompie bajek z serii Baby.tv i średnio łącznie ogląda je godzinę do półtora dziennie
 
ja przed i w czasie ciąży zarzekałam się, ze do 3 roku życia nie będę dziecku włączać telewizji... trele morele:-) na ambicjach się skończyło. Przyznam się, że Łukasz dużo ogląda tv, ma kilka bajek ulubionych na mini mini, trochę ogląda, troche się bawi, ale większość czasu tv włączone.
 
A nasza Pola w ogole tv nie ogląda. Jak w weekend jemy wszyscy razem śniadanie, później niż normalnie, czyli tak ok. 9 to włączony jest z reguły tv i leci DDTVN. Czasem zerknie jak leci reklama i gra muzyka albo jak usłyszy z tv odgłosy zwierząt :) Stwierdziliśmy, że im później zaczniemy jej puszczać bajki tym dla niej lepiej. Teraz jak jest zimno i siedzi cały czas w domu to się bawi, ogląda książeczki, prosi żeby jej poczytać itp itd. Tv w dzień jest wyłączony, włączamy go dopiero wieczorem na wiadomości.
 
reklama
A nasza Pola w ogole tv nie ogląda. Jak w weekend jemy wszyscy razem śniadanie, później niż normalnie, czyli tak ok. 9 to włączony jest z reguły tv i leci DDTVN. Czasem zerknie jak leci reklama i gra muzyka albo jak usłyszy z tv odgłosy zwierząt :) Stwierdziliśmy, że im później zaczniemy jej puszczać bajki tym dla niej lepiej. Teraz jak jest zimno i siedzi cały czas w domu to się bawi, ogląda książeczki, prosi żeby jej poczytać itp itd. Tv w dzień jest wyłączony, włączamy go dopiero wieczorem na wiadomości.

Gdyby tylko Kamil zechciał tak posiedzieć to nie musiałabym wykorzystywać "Teletubisi" :-) :-) Niestety są one moją ostatnią szansą na ogarnięcie mieszkania i zrobienie obiadu :-D :-D
 
Do góry