reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Gdyby tylko Kamil zechciał tak posiedzieć to nie musiałabym wykorzystywać "Teletubisi" :-) :-) Niestety są one moją ostatnią szansą na ogarnięcie mieszkania i zrobienie obiadu :-D :-D

Anecznik: Ja zawsze zupę robię dzień wcześniej wieczorem jak mała zaśnie. Czasem też jakieś mięsko z sosem przygotuję albo zamarynuje. Na drugi dzień zostaje mi ugotowanie ziemniaków/ryżu/kaszy, zrobienie surówki albo jarzynek na parze i podgrzanie reszty. No chyba, że na obiad są naleśniki albo coś z tych potraw, które trzeba zrobić tuż przed podaniem. Minusem tego jest to, że chodzę spać dość późno. Bo mała zasypia ok. 20:30-21, więc zanim zabiorę się za gotowanie, jeszcze coś poprasuję, posiedzę w necie, to nie wiadomo kiedy robi się północ.. albo i później :)
 
reklama
Jagoda dopiero zaczęła się interesić bajkami, uwielbia "Jake i piraci z Nibylandii" (tzw. PILACI:)
ogólnie to ogląda tą bajkę rano i wieczorem czasem wieczorynkę (lubi Bolka i Lolka)
ogólnie mi nie przeszkadza jej brak zainteresowania tv...
A Teletubisie lecą normalnie na którymś programie czy jedziecie z płyt??
 
Dziewczyny, poleccie jakiś syrop dla małej - nic jej nie jest oprócz tego, że zaczęła kaszleć takim suchym kaszlem..Najpierw myślałam, że to od suchego powietrza w mieszkaniu, bo przy tych mrozach to mało wietrzymy.. Ale dziś po krótkim spacerze to kaszle częściej i zaczęłam się martwić, zeby z tego cos sie nie wyklulo... :/
 
olavip - u mnie lecą z płyt, lub innych źródeł :-D :-D nie widziałam żeby obecnie puszczali je w tv. Zresztą teraz z bajek to prym wiedzie "Lippy and Messy" się dziecko angielskiego osłucha :-D
 
reklama
Do góry