reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Dziewczyny mam pytanie pierzecie zawsze nowe ciuchy maluchów przed ich pierwszym założeniem. Kamil dostał ładne body od babci i chciałabym mu je dzisiaj założyć na świąteczny obiad, ale nie zdążą wyschnąć gdybym je wyprała.

Ja też wszystko piorę. Nie prałam chyba tylko kombinezonu puchowego na zimę..

Eagle: Super masz awatarek :)
 
reklama
Czy macie jakieś sprawdzone syropki dla dzieci na gardło, które można by podać samemu? Bo kurcze nie mogę się dodzwonić do lekarza, a nie chcę jej ciągle faszerować Nurofenem..

A w temacie, chociaż pewnie już nie aktualny: Też piorę wszystkie ubranka;) Tylko nie prałam kurtki i kombinezonu zimowego, bo boję się że coś im się stanie w pralce:(
 
wiedziałyście że jak sie oczyszcza dziecku nosek fridą i pryska solą fizjologiczną to dziecko powinno leżeć na boku? bo ja nie... zawsze leżało na pleckach ( i nic mu nie było ). właśnie Zawitkowski tak mówił :) a czytała któraś z was jego książkę?
 
wiedziałyście że jak sie oczyszcza dziecku nosek fridą i pryska solą fizjologiczną to dziecko powinno leżeć na boku? bo ja nie... zawsze leżało na pleckach ( i nic mu nie było ). właśnie Zawitkowski tak mówił :) a czytała któraś z was jego książkę?

Nawet o tym nie pomyślałam, mojemu zawsze pryskałam albo jak leżał na pleckach lub w pozycji siedzącej. Pozycja na boku ma pewnie zapobiec połknięciu tego płynu lub zakrztuszeniu się. Dobrze wiedzieć na przyszłość, przy następnym katarze.
 
Ja też o tym nie wiedziałam, ale o ile dobrze pamiętam to na kartce z fridy jest takie zdjęcie gdzie dziecko leży na pleckach. I bądź tu mądry:no:
 
reklama
Do góry