reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

No właśnie nie miałam żadnych bóli ani nic. Teraz przy plamieniach pobolewa mnie brzuch, a może to blizna po cc? choć teraz już chyba nie powinna bo cc miałam 4 lata temu. A co do leżenia, to zawsze jest zalecane gdy się coś dzieje.
 
reklama
Może i jestem panikara. Ale chyba u mnie jest coś nie tak. Niby krwawienia nie ma ale ustało cołkowicie bolenie sutków. W cale nie są drażliwe . Wogóle nie bolą.
 
aaaczarna: jeśli masz możliwość to jedź. Dla spokoju.
Ja biorę Duphaston, ale to ze względu na moje poronienia. Najgorsze jest to, że jeśli miałoby się coś stać to i tak on nie pomoże. Jest troszkę zabezpieczenia, ale lęk pozostaje.
 
Czarna, nie będą bolały całą ciążę, bolą tylko na początku, pamiętam, że w pierwszej ciąży też mnie nagle przestały boleć i zbiegło się to jednocześnie z nagłymi bólami, wtedy dostałam właśnie Duphaston i Luteinę, bóle brzucha minęły, piersi też przestały boleć i już do końca ciąży były normalne.

dla spokoju jednak skonsultuj z lekarzem.

mnie w ogóle piersi teraz nie bolą, nie są wrażliwe itd, możliwe jednak że u mnie jes to związane z tym, że nadal karmię piersią synka.
 
Ostatnia edycja:
Cieżko powiedziec. A masz inne objawy? Mnie czasem też tylko troszkę bolą, czasem mocniej. W poprzedniej ciąży mnie tak bolały, że nie mogłam ich dotknąć, a teraz słabo jakoś.
 
reklama
Czesc Dziewczyny,
U mnie dzis pojawily sie plamienia do tego dosc silne skurcze... :( dzwonilam do mojej znajomej ginekolozki w Polsce I kazala uderzac do lekarza I bracbrac nospe. Tyle ze z tym to problem musze jechac do polskiej kliniki w Londynie bo tu mnie wysmiejajak pojade na pogotowie czy pojde do przychodni. Zapisalam sie juz na wizyte w czwartek wieczorem a poki co nie pozostaje nic innego jak lezec I mysleec pozytywnie. Calusy I zycze zdrowka kochane brzuchatki
 
Do góry