reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
To jest moja 1 ciąża. Obecnie dokładnie 5 tydzień i 6 dzień.Początek. Nie wiem czy tak szybko juz mogą przestać bolec. Ja wiem o ciąży od 2 tygodni czyli od kiedy tylko mogłam wiedzieć po testach.
Co do bólu to miałam drażliwe sutki i bolały dotknięcia czegokolwiek.
 
czarna a gdzie mieszkasz, ze nie mozesz pojsc sie skontrolowac?
mnie w tej ciazy piersi nie bolaly w ogole, jedynie swedzialy przez dwa dni. mdlosci mialam poltora dnia. i to by bylo na tyle. nie kazda kobieta ma takie same dolegliwosci, nie kazda przechodzi ciaze w jednakowy sposob. mysle, ze nie ma co nad wyraz sie nad tym zastanawiac. ale dla wlasnego spokoju - jesli uwazasz, ze to moze byc cos 'nie tak', to pojdz do lekarza. :)
 
Zaczęłam plamić, krwawic lekko brzuch mnie boli... Zadzwoniłam do mojej Pani dr i kazała mi zacząć brać luteine czekać...
Pyska pisalas ze mialas krwotok w pierwszej ciąży. Jąk to wyglądało? Ile trwał i w którym tygodniu. Boję się iść do ubikacji bo czuję ze jak usiade na kibelek to mi chluśnie...
 
Zaczęłam plamić, krwawic lekko brzuch mnie boli... Zadzwoniłam do mojej Pani dr i kazała mi zacząć brać luteine czekać...
Pyska pisalas ze mialas krwotok w pierwszej ciąży. Jąk to wyglądało? Ile trwał i w którym tygodniu. Boję się iść do ubikacji bo czuję ze jak usiade na kibelek to mi chluśnie...

Pierwszy miałam na przełomie 8/9 tyg a drugi w 14 tyg
Oba były silne z tym, że pierwszy od razu zaczął się "potopem" i po prostu się lało i lało jak z kranu przez 2 dni a później coraz słabiej a drugi raz zaczęło się plamieniami ale od razu z świeżej krwi i trwało jeden dzień później już tylko plamienia były.
 
Gosheek: U mnie sie w poprzedniej ciazy zaczelo plamieniami. Posluchalam mojego gina, dal mi duphaston ale bylo za pozno. Żaluje ze nie pojechalam do szpitala. Nie chce Cie straszyc, moze to nic powaznego, ale moze pojedz do szpitala, jesli jest ok to sie uspokoisz.
 
reklama
Do góry