reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

Coleta wiesz co ja uważam, ze to zależy od danej kobiety i jej ciała poprostu... Ja nie stosowałam nic, ani żadnego pasa, ani kremów itp i faktycznie po około 3 miesiącach mój brzuszek wrócił prawie do formy sprzed ciąży... Wiadomo skóra nie była aż taka elastyczna , ale to rownież z czasem sie wyrównało... Ale znam kobietki, które bez pasa nie dałyby rady...

duzo moim zdaniem daje tez karmienie piersią, No i zwyczajna opieka nad malenstwem... Ja sie na bujalam i na kolysalam nasza mała ...
 
reklama
Ja nie stosowałam i teraz też nie stosuję. Pamiętam, że poprzednim razem brzuch wrócił do formy po ok. 3 ms. chociaż przytyłam ponad 20 kg i nic nie robiłam. Ale miałam wówczas 10 lat mniej.
W tej ciąży tyle nie przytyłam, ale myślę, że już tak łatwo nie wrócę do formy.
Nie używam suchych szamponów.
 
Kana, Misia, dzięki. Póki co niczego nie kupię - poobserwuję się po jak będzie mi szło dochodzenie do formy i w razie co - zastosuję jakieś dodatkowe "wspomagacze".
 
Do góry