reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie maluchów - krew pępowinowa, szczepienia, dobry pediatra itp

Aniez podaj mi proszę namiary do tego banku krwi,który wybrałaś. Wprawdzie jest on pewnie w Twojej okolicy,ale chciałabym porównać ceny. Nam powiedzieli 1600zl plus 690 za zestaw pobraniowy, później chyb 430zl rocznie, a jeśli kogoś polecimy to rok gratis,ale wydaje mi się,że jest to bank prywatny Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Nie wiemy jaką decyzję podjąć,ale raczej skłaniamy się do tej na TAK.

U nas podawali tę samą kwotę. Przy okazji podłączam się do pytania bo też nie wiemy który bank wybrać ;-)
 
reklama
Ależ to nie ja wybrałam bank krwi... Wydaje mi się, że Forget była najbliższa decyzji i najlepiej zorientowana, co i jak.
 
Rzeczywiście to chodziło o Forget! Macie takiego samego avatara Aniez i się zakręciłam. Forget pewnie w szpitalu to pewnie ciężko będzie z kontaktem.
 
Zerknij na zamknięty wątek- może zostawiła namiar, albo wyślij jej info na priv- czasem zagląda i się melduje :)
 
Dziewczyny te co wybrały bank krwi powiedzcie który to bank i ewentualnie jakieś informacje na ten temat. My się nie możemy zdecydować a ja to już w ogóle nie mam głowy do tego. Eh a pora już by to załatwić. Także jakiekolwiek informacje napewno się przydadzą ;-)
 
Megam ja wczoraj podpisałam umowę z PBKM S.A. Zapłaciłam 600zł za zestaw pobraniowy plus później 1590. Rocznie 430zł. Mam nadzieję,że nigdy tej krwi nie będziemy potrzebować.
 
My właśnie PBKM S.A. też bierzemy pod uwagę. Na szkole rodzenia była właśnie Pani która ich reprezentowała. Cennik ten sam co podajesz. Tyle że się zastanawiamy czy może jakiś jeszcze inny wziąć pod uwagę. Oczywiście jak każdy też mamy nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli z tej krwi korzystać.
 
Ja też na ten się zdecydowałam, tzn. pani jeszcze do nas wpadnie we wtorek, ale raczej poza kilkoma wątpliwościami, które oczekuję, że rozwieje jesteśmy zdecydowani. Więc przy okazji umowę załatwimy i zestaw nam przywiezie.
Też mam nadzieje, że nigdy się nie przyda...
 
Podpisaliśmy umowę z PBKM. Zestawik pobraniowy mamy w domu.
Mam jeszcze wątpliwości, ale bardziej irracjonalne:baffled:. Dla syna nie pobieraliśmy krwi pępowinowej i teraz tak sobie czuję, że to jakaś taka forma niesprawiedliwości z naszej strony:-:)-(
Staram się podejść racjonalnie, że to dla dwójki taka "polisa", ale wiem że nie do końca i to mi spokoju nie daje.
Mam nadzieje, że mi przejdzie.
 
reklama
Do góry