reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie mamy - wypadanie włosów

Też uważam, że warto iść w takiej sytuacji do lekarza. Na pewno przepisze jakieś badania i może dać skierowanie do specjalisty od włosów.
 
reklama
To normalne mojej żonie tez wypadały włosy co z reszta bardzo przeżywała. Jednak stosowała różnego rodzaju olejki no i potem jak już hormony się uspokoiły to wszystko wróciło do normy.
 
Brakuje ci po prostu jakis witamin.... Lepiej iść na jakieś badania krwi, bo cos jest nie tak. Ewentualnie może cos jest z hormonami?
 
Mi też po ciąży wypadały włosy garściami, byłam przerażona....
i dobrze, że położna poleciła mi Kerabione MAMA. Po 2 miesiącach widziałam już poprawę i nowe włosy , baby hair :) a paznokcie miałam twardsze już po miesiącu :)
Żałuję, że nie sięgnęłam po Kerabione MAma wcześniej... uważam, że położne powinny o tym problemie wspominać na szkołach rodzenia... Mnie wypadanie włosów bardzo zestresowało, a produkt jest Świetny bo ma dodatkowo witaminy potrzebne dla matek karmiących :)
 
No jednak podpowiem to, że miałam podobny problem i mimo, ze hormony były już na normalnym poziomie to jednak nadal mi włosy wypadały. Obecnie leczę się pod okiem trychologa i do tego mam kosmetyki na skórę głowy, więc powoli do przodu :)
 
Do góry