reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

Jak nie lubisz sudokremu (ja też) to polecam suderm. Też w takim opakowaniu a dużo fajniejszy, bo ma lżejszą konsystencje,łatwiej go rozsmarować i zmyć a opis prawie identyczny. Nie wiem tylko ile kosztuje bo mi tata kupił przez pomyłke:-), ale pudło 150 g więc na dłuuuugo starczy.

Wiesz ja mam sudocrem za darmo, bo mój dziadek w szpitalu pracuje...więc nie mogę narzekać jeszcze :-D Szczególnie, że młodemu bardzo służy od urodzenia :tak:
 
reklama
Może najpierw się przedstawię: Monika, l.22, mam córcię Marcelinkę( 28XII2009), miałam być styczniówką, ale mojemu dziecku się na świat się chciało koniecznie... Witam wszystkie Panie:)

Założyłam ten temat bo mam wielką potrzebę w tym kierunku...
Otóż mam pytanie: jak sobie radzicie z komarami bo kompletnie nie wiem co z nimi robić, żeby małej nie zaszkodzić.Kolokwialnie rzecz ujmując: zeżreć nas chcą, do tego Marcelina ma naczyniaka na główce, który wzbudza cho...ne zainteresowanie tych wampirów. Co robić?!
 
Może najpierw się przedstawię: Monika, l.22, mam córcię Marcelinkę( 28XII2009), miałam być styczniówką, ale mojemu dziecku się na świat się chciało koniecznie... Witam wszystkie Panie:)

Założyłam ten temat bo mam wielką potrzebę w tym kierunku...
Otóż mam pytanie: jak sobie radzicie z komarami bo kompletnie nie wiem co z nimi robić, żeby małej nie zaszkodzić.Kolokwialnie rzecz ujmując: zeżreć nas chcą, do tego Marcelina ma naczyniaka na główce, który wzbudza cho...ne zainteresowanie tych wampirów. Co robić?!

Szczerze,ja jeszcze nie widzialam w tym roku komara:no:tez mamy naczyniaka i nawet nie myslalam ze moze on wzbudzac wieksze zainteresowanie krwiopijcow:szok:niestety ja sama nie wiem co mozna na te komarki:no:fakt ze mam juz jedno dziecko w domu ale juz nie pamietam jak bylo z komarami:no:
 
Może najpierw się przedstawię: Monika, l.22, mam córcię Marcelinkę( 28XII2009), miałam być styczniówką, ale mojemu dziecku się na świat się chciało koniecznie... Witam wszystkie Panie:)

Założyłam ten temat bo mam wielką potrzebę w tym kierunku...
Otóż mam pytanie: jak sobie radzicie z komarami bo kompletnie nie wiem co z nimi robić, żeby małej nie zaszkodzić.Kolokwialnie rzecz ujmując: zeżreć nas chcą, do tego Marcelina ma naczyniaka na główce, który wzbudza cho...ne zainteresowanie tych wampirów. Co robić?!

panno moniko - temat doklejam do tematu o zdrowiu bo zarz bedzie oddzielny o osach, robalach czy innych takich ...


a na komary najlepsza narazie jest moskitiera !
 
Szczerze,ja jeszcze nie widzialam w tym roku komara:no:tez mamy naczyniaka i nawet nie myslalam ze moze on wzbudzac wieksze zainteresowanie krwiopijcow:szok:niestety ja sama nie wiem co mozna na te komarki:no:fakt ze mam juz jedno dziecko w domu ale juz nie pamietam jak bylo z komarami:no:

Oj są są :D mnie już jedna franca udziobała i to w czoło! :/
 
Szczerze,ja jeszcze nie widzialam w tym roku komara:no:tez mamy naczyniaka i nawet nie myslalam ze moze on wzbudzac wieksze zainteresowanie krwiopijcow:szok:niestety ja sama nie wiem co mozna na te komarki:no:fakt ze mam juz jedno dziecko w domu ale juz nie pamietam jak bylo z komarami:no:

ciesz sie! mnie juz kilka w tym roku zasmakowalo! wstretne owady!!!!
 
ciesz sie! mnie juz kilka w tym roku zasmakowalo! wstretne owady!!!!
no mnie tez juz pogryzły w tym roku dwa tygodnie temu bylismy na spacerze i nas pogryzły a Stasia na szczescie nie...ale musze poczytac jak dbac o to zeby tak dalej było i nie zaatakowały Stasia bo na te wstrętne owady czas sie dopiero zaczyna:wściekła/y:
 
Może najpierw się przedstawię: Monika, l.22, mam córcię Marcelinkę( 28XII2009), miałam być styczniówką, ale mojemu dziecku się na świat się chciało koniecznie... Witam wszystkie Panie:)

Założyłam ten temat bo mam wielką potrzebę w tym kierunku...
Otóż mam pytanie: jak sobie radzicie z komarami bo kompletnie nie wiem co z nimi robić, żeby małej nie zaszkodzić.Kolokwialnie rzecz ujmując: zeżreć nas chcą, do tego Marcelina ma naczyniaka na główce, który wzbudza cho...ne zainteresowanie tych wampirów. Co robić?!

Jedyna rada to taka by unikać ich skupisk, czyli bagna, okolice wody, las : ) bo w mieście to może się jeszcze jakiś jeden głodny znajdzie, ale w w/w to nad głową będzie stado ''dżambodżetów'' :D
 
reklama
Oj są są :D mnie już jedna franca udziobała i to w czoło! :/

Mnie pogryzły na majówce :szok: A ja mam uczulenie i mi od razu takie mega bable wyskakują i wyglądają okropnie - w lato mam całe nogi porypane od tych pijawek:wściekła/y::wściekła/y: Alusia chroniłam, jak mogłam i żaden go nie ugryzł (tu wracam do posta koleżanki - moskitiera). Ale można nabyć w aptece preparat w aerozolu Moustidose (od 2 miesiąca bodajże). Nie powinien uczulać - jest bezpieczny. Spróbuj tym smarować dziecko :tak:
 
Do góry