reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

Tak, jak najbardziej, trzydniowka jest zarazliwa :) My tez mielismy kontakt 3 dni temu z chorym Igorkiem, dzwonilam dzis do pediatry ,powiedziala, ze do 14 dni sie pojawi, szczegolnie,ze maly wlasnie zabkuje. Jednak ponoc ponad polowa dzieci przechodzi trzydniowke calkowicie bezobjawowo i nawet nie wiesz,ze ja ma, wiec zycze Ci tego :)
dziewczyny ja tak was czytam,ale pojecia nie mam co to ta trzydniowka jest...
 
reklama
dziewczyny ja tak was czytam,ale pojecia nie mam co to ta trzydniowka jest...

maluch wtedy ma temp 3 dni ale moze byc nawet i 4 moj tak mial i pozniej wysypka sie pojawia,moj ja mial ok 2 dni. Niektore dzieciaczku nie maja wys temp nioe ktore wyzasz,moj mial ponad 39 ale dobrze zniosl trzydniowke:)
 
hehe tak 100% dzieci przechodzi trzydniowke wczesniej czy pozniej (tak wyczytalam w necie), ale tak jak napisalam wyzej wiele nie ma zadnych objawow :) To jest choroba wirusowa, jedna z najlżejszych, nie grozi powiklaniami i zawsze konczy sie happy endem :)
 
hehe tak 100% dzieci przechodzi trzydniowke wczesniej czy pozniej (tak wyczytalam w necie), ale tak jak napisalam wyzej wiele nie ma zadnych objawow :) To jest choroba wirusowa, jedna z najlżejszych, nie grozi powiklaniami i zawsze konczy sie happy endem :)
podobno dziecko sie uodparnia jak przechodzi trzydniowke, wiesz cos na ten temat bo slyszlam kilka opini a mnie ciekawi:) dobrze ze trwa ona tak krotko:)
 
podobno dziecko sie uodparnia jak przechodzi trzydniowke, wiesz cos na ten temat bo slyszlam kilka opini a mnie ciekawi:) dobrze ze trwa ona tak krotko:)

No niby tak, ale to jest pewnie jak z ospa albo innymi chorobami, ktore niby przechodzi sie raz w zyciu. Ja znam osoby, ktore ospe mialy dwa razy :) I tutaj pewnie tak jest, czyli z zasady wystepuje raz, bo dziecko sie po niej uodparnia, tzn ma juz przeciwciala, ale moze zlapac np inna odmiane wirusa i wtedy zachoruje znow :) Tak mi sie na chlopski leb wydaje :)
 
No niby tak, ale to jest pewnie jak z ospa albo innymi chorobami, ktore niby przechodzi sie raz w zyciu. Ja znam osoby, ktore ospe mialy dwa razy :) I tutaj pewnie tak jest, czyli z zasady wystepuje raz, bo dziecko sie po niej uodparnia, tzn ma juz przeciwciala, ale moze zlapac np inna odmiane wirusa i wtedy zachoruje znow :) Tak mi sie na chlopski leb wydaje :)
hehe tez znam osoby co 2 razy ospe mialy:D tyle jest tych wirusow ze nie ma mowy by dziecko nie chorwoalo w ogole,jak nie ten to inny bedzie. Dobrze ze ta trzydniowka jeszcze nie jest taka straszna choroba:) i szybko mija:)
 
Zuzia właśnie przeszła trzydniówkę tydzień temu, najgorsze było to że dopadła ją wysoka gorączka w samochodzie podczas 7-godzinnej podróży na szczęście powrotnej do domu, na drugi dzień lekarz i czekanie na wysypkę która pojawiła sie po dwóch dniach i była dosłownie wszędzie, wysypka szybko sie pojawiła i szybko zeszła a gorączka 39,5 st. trwałą tylko półtorej doby i spadała po nurofenie

A na komary polecam Orinoko Junior dostępny w aptece od 1go miesiąca życia, wypróbowałam, żaden komar nie podleciał)))))
 
reklama
Do góry