reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci/opieka nad maluszkami

dziewczyny napiszcie jak wyglada wasz jednodniowy jadlospis, moze wadne na jakis pomysl, bo chleb z dzemem i z szynka na sniadanie i kolacje mi brzydnie. a mleczne przetwory nie bardzo moge, bo malego boli brzuszek.
 
reklama
Witam, Magali ja jem wszystko i odpukać na razie Malutka nie protestuje. Wczoraj jadłam arbuza a przedwczoraj trochę młodej kapusty. POdejrzewam że Małej mogą przeszkadzać pomidory ale to muszę poobserwować....
 
ufff. znalazłam chwilke, żeby do Was zajrzeć.
Mój Szymon najchetniej spędziłby chyba resztę życia przy "cycu" :-). ledwo oczy otworzy i już pakuje do buzi rączki i zaczyna marudzić głodomorek jeden.

Kąpiel niestety też nie należy do najprzyjemniejszych wydarzeń w jego zyciu, chociaż nie jest tak źle, jak myslałam.

Dobrze, że piszecie o swoich kłopotach, bo myslałam, że tylko nas to dotyczy, a widze, że to normalne :-D:-D:-D
 
Moja Marysia tez ledwo oczka otworzy i od razu buźka jak u ptaszka szeroko otwarta...
A co do posilków to moja mama nam dogadza- rano czasami bekonik smazony, albo szyneczka, do tego jajeczko sadzone. Marysia nei reaguje negatywnie na pomidorki więc jem pomidorki z kaparami z sosem do sałatek Knorra. Jedynie czego nie moge to Danonki , bo małej od razu sie bardzoej ulewa i ma wysypkę. A ja je tak lubię.
Z tą wit K tez się troche zmartwiłam, bo jak Marlenka pisała , w Anglii podali wit K przy porodzie i tyle.
Co do pomocy to jest u mnie moja mama, która niestety już za tydzień wraca do kraju. A ja jak raz jakiś kryzys emocjonalny przechodziłam dzisiaj i buczałam jak głupia...:-:)no2::sad:. Mam nadzieje,że to minie...
 
cfcgirl a powiedz mi kochana podajesz coreczce witaminke d?? Ja juz mam dosyc tej anglii tu wszystko jest inaczej. Wyobraz sobie ze mnie przy cc zarazili jakas bakteryjka i mialam zakazenie :-( Po porodzie 3 tyg w szpitalu. Wyrobie paszport i zmykam na miesiac do polski. A jak twoja niunia?? buziaki dla was


A mam jeszcze jedno pytanko, po cc przestałam krwawic juz tydzien temu a dzis wszystko wrocilo , czy to normalne??
 
Nie podaje witaminki D, ale oczywiście jak będe w Polsce uzgodnie to z pediatra.
Jesteś druga osobą która ma problem z zagojeniem się blizny po cc. U mnie jak na razie wszystko ok. Marysia różnie, raz ma lepsze dni raz gorsze ,ale ogólnie nie może narzekaz na swoją Królewne
 
Jukowi ostatnio zaczelo sie ulewac. a dzis to juz byla masakra. zorientowalam sie, ze moze to po zmianie pozycji, bo d 2-3dni karmie na siedzaca na rogaliku bo juz moge siadac. pomyslalam, ze to dlatego. polozna doradzila mi go przepoic woda, zeby odciazyc zoladek, ale skubany w ogole nie chce ssac butelki, tylko sie wsciekal. wiec odpuscilam, dalam cyca, tylko trzymalam go pod sporym katem, zeby nie lezal i po tym jednym karmieniu na razie ok. jak myslicie, co innego moglo byc?
 
i jeszcze jedna sprawa. jakich wkladek laktacyjnych uzywacie? ja stosuje bella bo najtnsze, a zuzywam prawie paczke dziennie, ale sa kiepskie. w nocy jak karmie rzadziej, to mam caly stanik mokry i budze sie z zimnym kompresem na piersiach. fuj. czy to caly okres karmienia tak bedzie? kurcze, 15zl dziennie na same wkladki?
 
i jeszcze jedna sprawa. jakich wkladek laktacyjnych uzywacie? ja stosuje bella bo najtnsze, a zuzywam prawie paczke dziennie, ale sa kiepskie. w nocy jak karmie rzadziej, to mam caly stanik mokry i budze sie z zimnym kompresem na piersiach. fuj. czy to caly okres karmienia tak bedzie? kurcze, 15zl dziennie na same wkladki?
Ja mam Jonhson &Johnson i Penaten. To w zasadzie jedno i to samo. Płaciłam ok.17 zł za 40 szt. J&J i podobnie za Penaten tylko tam było 50 szt. Ja tam póki co nie mam potoków mleka, ale moja koleżanka mi je poleciła - ona też skarżyła sie na bella.
 
reklama
i jeszcze jedna sprawa. jakich wkladek laktacyjnych uzywacie? ja stosuje bella bo najtnsze, a zuzywam prawie paczke dziennie, ale sa kiepskie. w nocy jak karmie rzadziej, to mam caly stanik mokry i budze sie z zimnym kompresem na piersiach. fuj. czy to caly okres karmienia tak bedzie? kurcze, 15zl dziennie na same wkladki?

Ja używałam Babyono po poprzedniej ciąży ale zużyłam ich może razem z 10 sztuk, potem było już lepiej i parę sztuk w pierwszych dniach w pracy po powrocie z macierzyńskiego. Powodzenia.
 
Do góry