reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci/opieka nad maluszkami

I znów okazuje się, że dobrze zagladac na BB... mój Szymonek też ma kolkę, a ja płaczę razem znim, bo nie umiem mu pomóc.
Byłam dzisiaj w aptece i niestety wszystkie specyfiki są od 1 miesiąca... cóż musimy toprzetrwać

jutro jedziemy do świetnego pediatry, żeby go zobaczyła i zbadała,
A Ty Nati do jakiego pediatry chodzisz??

wiesz my chodzimy do Bajkaczowej a wy?
 
reklama
dzieki ze mozna na was liczyc :tak:ja mam w domu infacol i czasem daje małej tak troszke na smoczku czy to pomaga niewiem :no:boje sie jej dac wiecej bo jest jeszcze za mloda :-D:-) daje jej hippa koperkowego ja tez pije koper z anyzem Zastanawiam sie czzy problem kolki jest od tego ze po jedzeniu mamy problem z odbiciem i pewnie cos jej tam zalega [gazy]
 
to jest niepojete. niby jadlam to samo co wczoraj i co w ogole od kilku dni a dzis...noc, zadnego bolu brzuszka, chyba wczoraj wyrobil norme :-) az nie moge sie nadziwic, nie chce zapeszac, ale caly dzien byl cudowny. je i spi. jedno co mi przychodzi do glowy, to to ze woczroajsza herbatka Plantex zadzialala i trzyma do dzis. albo to, ze dzis nie jadlam Miskoptow, ktore uwielbiam (biszkopty Nestle dla niemowlat, ale maja mleko w proszku i jajka w skladzie).
 
U nas tez schodzi skóra calymi płatami i Zuza też nie była przenoszona... Ale jest coraz lepiej. Pod spodem ładna różowa skórka...


Dziewczyny, dajecie wit K maluchom? Bardzo mnie to zdziwilo, jak w szpitalu kazali dawac, bo jeszcze dwa lata temu nie było takich zaleceń. No ale jak każą, to trzeba dawać chyba.

U nas też schodzi skórka , więc staram się nawilżać przy każdym przewijaniu, już jest dużo lepiej, schodzi tylko przy stópkah i nadgarstkach, a co do WitaK to ja podaje
 
i jeszcze jedna sprawa. jakich wkladek laktacyjnych uzywacie? ja stosuje bella bo najtnsze, a zuzywam prawie paczke dziennie, ale sa kiepskie. w nocy jak karmie rzadziej, to mam caly stanik mokry i budze sie z zimnym kompresem na piersiach. fuj. czy to caly okres karmienia tak bedzie? kurcze, 15zl dziennie na same wkladki?

A ja kupiłam kilkurazowe AVENT'a, można je prać, są z delikatnego materiału i nie wyglądają na "przeciekające", są raczej solidne, niestety naszukałam się ich i znalazłam tylko na allegro...nie pamiętam ceny niestety, ale jakoś nie dużo...co prawda ja narazie nie używam, bo produkcję mam dostosowaną do ilości zjadanej przez Ami, a że unormowała sobie godziny jedzenia i je o tej samej porze, można by zegarek pod nią ustawiać :-D:-D:-D to nawału nie mam, miałam drugiej nocy jak wróciłam do domu...masakra, cała koszula mokra :szok:
 
Dotkass wielkie dzieki za rade, to faktycznie super rozwiazanie. dzis je kupie. znalazlam nawet sklep gdzie sa.
 
ja mam mleka dla polowy zlobka co najmniej, jak karmie z jednego cycka, z drugiego leci jak z kranu.. albo nawet jak Maks zaplacze, albo jak zbliza sie pora karmienia - zaraz mi 'naplywa' pelno pokarmu i wylewa sie ;-) hehe. taka nadproduktywna jestem. i na ten nadmiar idealne sa penaten, j&j albo najtansze z mozliwych - rossmanowskie :-D
odkrylam przedwczoraj, ze te ostatnie tez sie swietnie sprawdzaja, a kosztuja raptem 5zl/30szt :-)

nie polecam belli - przeciekaja okrutnie i nuka - odparzaja cycki meeeega.
o avencie nie slyszalam, magali, jak wyprobujesz na swoj nadmiar to daj znac :-)
 
Normalnie Wam kobietki zazdroszczę takiej ilości pokarmu u mnie od początku tak sobie i niestety butla musiała iść w ruch czasem jak mała zapłacze to poleci cosik więcej ale to tak chyba dla zmyłki i niestety przez to nasze karmienia trwają po dwie godzinki bo najpierw mała wysysa doszczętnie wszystko z piersi a potem dojada butlą bo widzę że nadal głodna w mleczarni pustki co do schodzącej skórki to u nas tez schodziła na stópkach i rączkach ale smarowałam najzwyklejszym kremem pielęgnacyjnym z ziajki i już jest spokoczko:tak::tak::tak:
 
reklama
ja mam mleka dla polowy zlobka co najmniej, jak karmie z jednego cycka, z drugiego leci jak z kranu.. albo nawet jak Maks zaplacze, albo jak zbliza sie pora karmienia - zaraz mi 'naplywa' pelno pokarmu i wylewa sie ;-) hehe. taka nadproduktywna jestem. i na ten nadmiar idealne sa penaten, j&j albo najtansze z mozliwych - rossmanowskie :-D
odkrylam przedwczoraj, ze te ostatnie tez sie swietnie sprawdzaja, a kosztuja raptem 5zl/30szt :-)

nie polecam belli - przeciekaja okrutnie i nuka - odparzaja cycki meeeega.
o avencie nie slyszalam, magali, jak wyprobujesz na swoj nadmiar to daj znac :-)

A ja z moich wkładek laktacyjnych zrobiłam sobie waciki do twarzy, bo pokarmu nie miałam i lecimy na butli. Zresztą Mikołaj dostaje Nutramigen, paskudztwo, obrzydlistwo!
 
Do góry