reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci - wszystko o chorobach, lekach, profilaktyce.

Dziewczyny, a jaką wodę morską do noska stosujecie?Ja mam Sterimar i się już kończy i może bym zmieniła.

Aha, jak czyscicie, a raczej suszycie ten wężyk od fridy i co ile zmieniacie filtr?
 
reklama
nanusia - ja po prostu od myje wodą z płynę do naczyń i co któryś dzień wyparzam. Niby filtry wymienia się każdorazowo :szok: ale jak dla mnie to tylko kawałek gąbki który też traktuje wrzątkiem.
 
nanusia: Ja robię tak jak ellsi, że myję płynem do naczyń i wyparzam ale też nie każdego dnia. I tych filtrów nie wymieniam po każdym użyciu tylko po 3 , 4 użyciach. Też używam sterimara:tak:
 
ja mam disnemar czy tak jakoś, ogólnie ok ale nie mam porównania z innymi. Nanusia szybko zuzyłaś tą wodę morską. A filtra tez nie wymieniam co uzycie
 
ja mam wode jakas na d.. ale mam jeszcze jej 2/3 a psikam przynajmnije raz dziennie.
A aspirator wyparzam codziennie, bo codziennie butle parze to potem wrzucam do gara to cudo, ze u mnie sie wsadza wate to zmieniam codziennie, raz nie ruszalam aspiratora przez pare dni i mi na tej wacie sie plesc zrobila :szok:
 
ja jakos nie mam potzreby psikania do noska wodą i fridę tez chyba z miesiąc temu używałam, jak jakaś kózka się pojawi to Franek przeważnie kicha i wylatują same
 
U Lenki na szczescie tez kozy wychodza same :-D Co Prawda czasami przy kapieli wyciagam jej gruszka ale na szczescie nie miala do tej pory zadnego katarku wiec nie musielismy uzywac jakis kropelek czy innych specyfikow.
 
reklama
Ja czesm psikam, tak co drugi, trzeci dzień. Jakoś się łudze ze bedzie jej sie lepiej oddychać :-)
 
Do góry