reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Hej
jestem właśnie w trakcie załatwiania leku dla bratowej. Dostała recepte od dr z Warszawy na lek robiony. Oni maja cynk, że tylko we Włoszech niby ten lek robią. Mam kolegę który może mi pomóc, więc załatwiam. Przestraszona tym, że mogą leku przez granice nie przepuścić zaczęłam studiować w wszechwiedzącym internecie, cóż to za cudowny lek na boreliozę. Jakie było moje zdziwienie kiedy po paru minutach doczytałam, że jest to witamina B12 :szok:
Sama mam niedobory żelaza, przypuszczam, że właśnie przez niedobór b12...:-)
trafiłam na fajny artykuł i przyznam że moja wiedza na temat tej witaminy była znikoma chyba jej nie doceniamy :tak:, Kompleks witamin z grupy B ciekawa jestem co o tym myślicie :-)
 
reklama
Do góry