reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

my ze względu na wadę serca małego mieliśmy że tak powiem z urzędu na ospę bo są 2 dawki potrzebne i synek musiał byc zasczepiony zresztą na grypę też musimy, właściwie źle napisałam nie musimy ale kardiolog zaleca
 
reklama
Lżejsi o 120 zl ale za to bogatsi w wiedzę wyszliśmy dziś z Medicusa,
Na 3 miesiące leki obkurczające migdałek i sprej do noska mający zlikwidować płyn w uszkach, ciekawe czy jak się uda zwalczyć to lekami i płyn zejdzie, a migdałek nie będzie tłumił słuchu to moje dziecko będzie posłuszniejsze :| bo być może nie wykonywanie poleceń czy próśb wynika z tego, że nie słyszy zbyt dokładnie tego o co się go prosi :| tylko jakoś nie zauważyłam żeby nie słyszał, jedyny objaw to oglądanie bajek z otwarta buzią :crazy:

P.S. czy orientujecie sie jakie sa ceny zabiegu na migdałki gdzieś indziej ? w medicusie ta przyjemność 3000. Laurana podcięcie wędzidełka wraz z wizyta 250 zł im dzieck o młodsze tym lepiej bo to zabieg przy znieczuleniu na psik, i takie duże jak moje, buzi na żądanie nie otwiera :-)
 
Ostatnia edycja:
Płyn z uszu znika po spreyach. Mi zniknłąk po Eurespalu i Budherinie.
Co do migdałków, to wiem, że dzieciaki ode mnie z przedszkola robiły na Klinikach zabieg. ale tam podobno jest pod znieczuleniem ogólnym. Na tyle, że mój podopieczny nie miał odpowiedniej wagi i musieli go "dotuczyć". Jaka cena to Ci nie powiem, ale możliwe, że i na NFZ.
 
mam plan by iśc do przychodni po skierowanie juz teraz
z miejsca zawsze mogę zrezygnować i ktoś sobie wskoczy szybciej gdyby sie nam udało ...
laryngologia obecnie juz na borowskiej... ale ja liczę ze może się uda bez zabiegu :-( bo migdałki z grubsza się przydają...ale to rodzinne może być, mąż też miał wycinane...
 
A powiedz mi Felidae czy w Medicusie nie możesz tego zrobić na NFZ?? Czy akurat tego tam nie robią na NFZ? Ja tam 2 razy robiłam VOD na NFZ i czekałam ok 1,5 miesiaca maksymalnie, ale fakt to tańsze badanie niż podana przez Ciebie kwota.
 
Witam

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie we Wrocławiu można zrobić laparoskopię dla dziecka (chodzi o urologiczne sprawy)? I jak długo czeka się na termin? Czy jest osobna kolejka dla prywatnych pacjentów (bo w Irl jest jedna :eek: :-()?
Byłabym wdzięczna za wszelkie ifo..

Felidae - rzuciła mi się ta kwota 3 tys.za wycięcie migdałków :szok:
 
kolejki raczej osobne, Laparoskopia będzie droga, na NFZ to tylko Traugutta lub Chałbińskiego, bo to jedyne oddziały chirurgiczne we wrocławiu mi znane...
prywatnie, znalazłam np taka stronę, EMC Instytut Medyczny S.A. pytanie czy operują dzieci. z Traugutta mogę polecić dr Bronowickiego, wiem, że zajmuje sie operacjami nerek itp.
 
tak studiuje ich stronę i fajne pakiety mają, szkoda ze mnie nie stać płacić 250 zl miesięcznie :-( ale ogólnie ciekawe jak wygląda ich przyjmowanie na NFZ
 
reklama
Do góry