reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

moj michal tez mial ospe jak mial 4 lata - co roku kolo kwietnia -maja jest wysyp w przedszkolu :) w przeciwienstwie do vici ja mialam ospe jak bylam dzieckiem - a teraz mialam drugi raz - zaraz po michale - spedzilam na zwolnieniu miesiac czasu ...
a jezeli chodzi o takie maluszki to ponoc duzo lepiej znosza ospe niz dzieci starsze - wiec po czesci masz szczescie ze macie to juz za soba ...
 
reklama
A wiecie dziewczyny co lekarz mojej siostrze powiedział,że już pracuje 2\30 lat jako lekarz i tylko miał jeden przypadek że noworodek zaraził się ospą.I dlatego siostra postanowiła przyjechać ze swoimi dziewczynkami odwiedzić Dominidsie pierwszy raz
 
i to kolejny dowod na to ze co lekarz to opinia :)
ja sie nad ta ospa nigdy nie zastanawialam - dzieci wszystkich znajomych juz ja przeszly wiec teraz kamilka pewnie przyniesie ja dopiero z przedszkola - mam nadzieje ze ja nie bede chorowala 3 raz ::) dodam ze moj maz podobnie jak vici wcale nie chorowal ... ten to ma szczescie
 
Idziu dokładnie co lekarz to inne podzielone zdanie.
A dodam że mój Maciek też jeszcze nie miał ospy.Też ma chłop szczęście
A ja miałam jak byłam w wieku 10 lat i przeszłam ja szybciutko bo w tydzień czasu.
 
Ja chorowałam na ospę jak miałam trzy tygodnia zaraziła mnie siostra :( a dodam źe bylam wcześniakiem 46 cm i 2246 wagi i o mało nie przypłaciłam tego źyciem..ale to bylo prawie 30-ści lat temu.zostala mi jedna mała blizna.Urodziłam się w kwietniu i tak jak Idzia mowi pwwnie był wysyp i moja siostra przywlekła ospę z przedszkola.
 
Ta, ja miałam 15 lat jak miałam ospę. Moja siostra pracuje w przedzkolu od nastu lat i tam co rok dziciaczki choują na ospę a jej nic nie ruszało. Aż w końcu wystąpiła u niej odmiana ospy-półpasiec, no i tez była prawie miesiąc na zwolnieniu. Myślalam, ze Mati dostanie ospę, bo miał kontakt z krościatą ciocią, ale obyło się bez wysypki. Poczekamy, zobaczymy, różnie przechodzi sie te chorobę.
 
reklama
Lidijko dokładnie moja siostra się ze mnie smiała ze mam ospe w ferie zimowe.A ona jak dostała ospe to miesiąc nie była w szkole.I maiła na całym ciele krostki.A ja nieliczne miejsca.
 
Do góry