reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

priscilla oby bylo juz lepiej :) trzymamy kciuki ...
irlandia dokladnie tak myslalam ... zawsze sobie przeliczam te dawki efferalganu :)
 
reklama
Widze, ze wiekszosc z Was ma juz za soba pierwsze problemy z goraczka. Nas dopiero teraz po raz pierwszy zaskoczyla.
Viki juz ma sie lepiej. Jeszcze utrzymuje sie goraczka ale dochodzi do 38 wiec nie ma juz takiej tragedii. Polowa pierwszego zeba na wierzchu, a wydaje mi sie, ze cholercia ida od razu 4 na raz :-(
 
Trzydniowka (u nas trwajaca 4 dni) juz za nami. Jeszcze utrzymuje sie straszna wysypka (viki wyglada jak poparzony piegusek :-D ) - podobno trwa ona 2 dni, ale u nas juz 3 dzien i ciagle jest :-(
Mam nadzieje, ze to juz koncowka.

Pierwszy z 4 zebow juz sie przebil - niezla lopatka chyba bedzie :tak:
 
Czyli to była główna przyczyna tych wysokich gorączek?

Mam nadzieję, że już niedługo zaczniecie spacerować :)
 
No i nas zlapalo przeziebienie bylam u lekarza i maly ma zaczerwienione gardlo....moze i to jest przyczyna ze dzis nic nie chcial jesc....generalnie do du....Temperatura 37,4 Ibufen w pogotowiu leki przepisane...szkoda mi go strasznie bo widze ze boli go przy przelykaniu. Teraz dostal przeciwbole i spi aniolek. Mam nadzieje ze jutro bedzie juz o wiele lepiej.:sick:
 
reklama
Do góry