reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

Hanka ma anginę. Mamy antybiotyk. Strasznie źle oddycha jak śpi - bardzo chrapie, jakby miała się udusić. Ale nie ma kataru - nic frida nie wyciąga. To pewnie te migdały i gardło przeszkadzają. Znacie jakieś sposoby aby jej ulżyć?
 
reklama
Przy zapaleniu oskrzeli to inhalacje najlepsze. Ja nie wyobrażam sobie nie inhalować Franka podczas zapalenia oskrzeli. na samym antybolu wątpię czy by wyszedł. U nas zawsze mix - berodual rozszerzający oskrzela a potem pulmicort (steryd) który ma działanie odkażające. Wielu lekarzy nie zaleca w ogóle inhalacji, nie wiem dlaczego. To tylko pomaga dziecku dojść szybciej do siebie. nawet inhalacje ze zwykłej soli fizjologicznej
 
No własnie. A niektóre stany przedzapalne da się wyprowadzić inhalacjami, bez walenia dziecku antybola.
Może spytaj nastepnym razem.
Wiem, ze nie wszyscy mają w domu inhalator, ale np w naszej przychodni wypozyczają inhalatory do domu. Może i u was tak jest?
 
Wieki nie zagladałam witam was wszystkich serdecznie mam pewien problem. Otóz byłam z Miłoszkiem u lekarza i ten stwierdził stulejke wypycha nas do chirurga zeby zrobic jak najszybciej zabieg a ja sama nie wiem co robic bo sie naczytałam ze do 3 lat to jeszcze norma ze napletek nie schodzi.. Kuba tez miał zabieg w wieku 4 lat
czy macie moze z tym jakies doswiadczenie, bede wdzieczna za jakąs podpowiedz
 
reklama
Do góry