reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

aneczka2425

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Listopad 2008
Postów
2 318
Zakładam wątek który dla niektórych w tym dla mnie jest już na czasie a dla czekających na maluszki już niedługo będzie:-)
 
reklama
też mysląłam o podobnym czytając o watpliwościach dotyczących wagi i przybierania przez maluszki oraz szczepien mysle że to dobre miejsce_łatwiej bedzie te info znaleźć :)
 
ja nie szczepiłam zadnego z moich dzieci na rotawirusy i pneumokoki i teraz tez nie zamierzam, kosztuje to dużo a i tak 100%pewności nie daje.
 
Ja chyba będę szczepić. Nie wiem czy to do końca skuteczne, ale jak mam sobie później pluć w brodę..... Kosztuje sporo, trudno. Becikowe na to przeznaczam i to co z ubezpieczenia za poród dostanę.


Koleżankę pierwsza dawka tych wszystkich szczepionek jakieś 700 zł wyniosła.
 
Ostatnia edycja:
ja nie szczepiłam ale nie chodziło o kasę bo ta by się znalazła tylko o to że nasz lekarz uważał że nie ma większego sensu jeśli dziecko nie chodzi do żłobka, przedszkola itd, poza tym w necie jest duzo info o różnych także negatywnych skutkach szczepień a to wszystko co oglądamy to jest strasznie napędzane przez firmy farmaceutyczne....normalnie nie mogłam patrzeć na te reklamy grające na emocjach rodziców...
a czy teraz będę szczepić - do ponownego rozważenia no bo starszy będzie w przedszkolu i sytuacja trochę się zmienia...no ale to jeszcze się zobaczy
 
To i ja mam pytanie.Jak to jest z tymi szczepieniami obowiązkowymi?Zostanę poinformowana z przychodni że mam przyjść na szczepienie z maluszkiem czy sama muszę chodzić i się pytać??Czy to w każdej przychodni inaczej??:confused:
 
reklama
To i ja mam pytanie.Jak to jest z tymi szczepieniami obowiązkowymi?Zostanę poinformowana z przychodni że mam przyjść na szczepienie z maluszkiem czy sama muszę chodzić i się pytać??Czy to w każdej przychodni inaczej??:confused:
pierwsze szczepienia są w szpiatalu,a następne na początku co 6 tygodni,a z tym bywa różnie bo jedne przychodnie wzywają,żeby rodzice pamietali a do innych trzeba sie samemu ruszyć
 
Do góry