reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

reklama
a u nas choróbsko ciągnie się miesiąc, co było już ku końcowi to znowu się wzmagało i od poniedziałku Majka jest na antybiotyku, trochę pomógł, ale kaszel i katar nadal są :( niech to w końcu minie i dziecka mi nie męczy....
 
w koncu dotarlismy z Alicją na bilans dwulatka

waży 11kg
wzrost 88,5cm:-)

czyli wagowo jest na 10centulu a wzrostem na 75centulu

mamy kontrolować wage co 3miesiące

rośnie mi kandydatka na TAPMADEL:-D:-D

zdrówka dla dzieciaczków
 
u nas tez choróbsko :/ angina ropna i zastrzyki :( 1wsze kłucie już za nami; przebiegło mega sprawnie, bo i Tomcio nie był do końca świadom, co go czeka :-p ale wieczorem już pewnie będzie się działo... oj.... :-(
zdrówka dla Wszystkich
 
Oj to zdrówka dla Tomeczka..
Niedobrze, że zastrzyki...szybciej zadziałają, ale ból dla dziecka..

My dzis w szpitalu bylismy na pobraniu krwi. Nie udało się w labie przez zrosty, wysłali nas na oddział. Tam panie pielegniarki troche się trudziły, ale sie udało..Co się biduś namęczył..
A po powrocie do domu silikonowa zatyczka od aparatu została młodemu w uchu (!!!) , więc pędem do auta , abartot 20 km do poradni, tam brak szczypczyków, cewnika i bóg wie czego. Po 1,5 godz odesłano nas ze skierowaniem do szpitala.. Jutro o 8 mamy się stawić na izbie przyjąc.
Ku...a!!! Aparaty za 11 tys i takie numery???:wściekła/y:
Wypieprza mnie z tej roboty szybciej niż przypuszczałam. Mówię wam.
 
mam nadzieje ze juz Frankowi wyciągnęli z ucha te zatyczke!

Aga może z pracą nie będzie tak źle co???

dlatego ja opóźniam powrót do pracy.. jak nie z jednym coś to z drugim jak nie z drugim to z trzecim albo czwartym.......

trzymam kciuki!
 
Musiaąłm wrócić - kasa.. Nie dajemy rady po prostu.
A tu ciągle coś.
Zatyczka wyciagnięta, błona bębenkowa nastrzyknięta więc albo przez dyspalzje albo zaraz bedzie zap ucha..

Krew znowu do bani, kolejne kłucie w nast środe, jeśli 3 wynik pod rząd bedzie zaburzony to czeka nas hematolog
 
reklama
Do góry